Poznaliśmy zwycięzców konkursu Paradyż Designers!

Warszawa | Tekst promocyjny

25 marca 2022 | Design | Wydarzenia |

Konkurs Ceramiki Paradyż dedykowany architektom i projektantom wnętrz właśnie dobiegł końca. Oryginalność i kreatywność nadesłanych projektów oceniło jury pod przewodnictwem światowej klasy projektantki mody Gosi Baczyńskiej. Wszystkie z nagrodzonych prac zaskakują wrażliwością i nieszablonowym podejściem do urządzania wnętrz.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy przesłali aż 2159 zgłoszeń. W pierwszym etapie jurorzy oceniali zakwalifikowane projekty w 10-stopniowej skali za pośrednictwem dedykowanego formularza online.  Do kolejnej fazy wybrano 28 projektów, które uzyskały największą ilość głosów i to właśnie one trafiły pod obrady jury.

Docenione talenty

Nagroda główna w wysokości 30 tysięcy złotych trafiła do Pawła Szczygła. Drugie miejsce i 20 tysięcy złotych przyznano Michałowi Wiakowi, a trzecia nagroda i 10 tysięcy złotych powędrowały do Weroniki Walasz. To właśnie ta trójka oczarowała ekspertów świeżością i śmiałością swoich prac. Przewodnicząca jury, Gosia Baczyńska przyznała także nagrodę specjalną. Jej laureatka, Danuta Konieczna otrzyma unikalną kreację, którą stworzy we współpracy ze światowej klasy projektantką. Przewodnicząca jury przyznała również dwa wyróżnienia: dla Kamili Wardy i Joanny Mórawskiej.

W konkursie Paradyż Designers głosować mogli także widzowie. Nagrodę Publiczności wynoszącą 5 tysięcy złotych przyznano Angelice Grzyb.

Ceramika Paradyż prezentuje autorskie kolekcje Gosi Baczyńskiej

Czerpać z doświadczenia marki

Konkurs Paradyż Designers powstał z myślą o profesjonalistach. Ceramika Paradyż wraz z Gosią Baczyńską zaprosiła architektów, projektantów, dekoratorów oraz studentów architektury wnętrz, słowem osoby czynnie zajmujące się projektowaniem wnętrz do urzeczywistnienia wizji nowoczesnego wnętrza i stworzenia aranżacji, która „ubierze” je niczym w najlepsze modowe kreacje.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu wizualizacji 3D projektu dowolnie wybranej przestrzeni do 80 m kw. z kreatywnym i niebanalnym wykorzystaniem płytek ceramicznych z kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska. Patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

– Nasza misja inspirowania pięknem i pozycja w branży zobowiązują do spektakularnych działań. W ubiegłym roku wprowadziliśmy do sprzedaży stworzoną wspólnie z Gosią Baczyńską kolekcję płytek, która doskonale wyraża naszą odwagę i autorskie podejście do wzornictwa przemysłowego. Teraz, poprzez konkurs chcieliśmy zaprosić osoby z branży do własnej interpretacji i prezentacji pomysłu na zastosowanie tych oryginalnych produktów. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Ogrom kreatywności i talentu twórców zaowocował wspaniałymi projektami. Jestem przekonana, że staną się one inspiracją zarówno dla innych profesjonalistów, jak również dla naszych klientów. Z całego serca gratuluję zwycięzcom i dziękuję jury za zaangażowanie i wytężoną pracę. Niezwykle ciekawie było obserwować jak architekci czerpią z doświadczenia naszej marki – podsumowała Dominika Traczyk, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 5 kwietnia w Warszawie.

1. miejsce w Konkursie Paradyż Designers | Paweł Szczygieł
2. miejsce w Konkursie Paradyż Designers | Michał Wiak
3. miejsce w Konkursie Paradyż Designers | Weronika Walasz
konkurs Ceramiki Paradyż
Nagroda Publiczności w Konkursie Paradyż Designers | Angelika Grzyb
konkurs Ceramiki Paradyż
Nagroda Specjalna w Konkursie Paradyż Designers | Danuta Konieczna
konkurs Ceramiki Paradyż
Wyróżnienie w Konkursie Paradyż Designers | Joanna Mórawska
Wyróżnienie w Konkursie Paradyż Designers | Kamila Warda

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: