Nagrody idą w świat!

Znamy laureatów trzeciej edycji konkursu Paradyż Designers. Jury pod przewodnictwem architekta Jürgena Mayera H., wybrało najlepsze projekty zgłoszone z całego świata, prezentujące nieszablonowane i odważne podejście do projektowania przestrzeni i produktów z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D Ceramiki Paradyż.

Głównym zadaniem uczestników było zaprojektowanie przestrzeni lub produktu w formie grafiki 3D z zastosowaniem spieków wielkoformatowych TRI-D. Uczestnicy mogli zgłosić swoje projekty do trzech kategorii: Głównej, Projekt studencki oraz Specjalnej z podziałem na zastosowanie spieków TRI-D: Produkt, Outdoor i Wnętrze. 

Do konkursu przesłano niemal tysiąc prac z całego świata, z czego do drugiego etapu obrad jury zostały wyłonione najlepsze projekty uczestników m.in. z Polski, Hiszpanii, Włoch, Ukrainy, Malezji, RPA, USA, Egiptu, Indonezji, Nigerii i Turcji.

W kategorii Głównej, przeznaczonej dla architektów i projektantów wnętrz, jury wyłoniło trzech laureatów. 

Pierwszą nagrodę w kategorii Głównej o wartości 10 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 zdobył Selcuk Kismir z pracowni Fabric.a z Turcji. 

Druga nagroda w kategorii Głównej o wartości 5 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 trafiła do Mostafy Salema z Egiptu.  

Trzecią nagrodę w kategorii Głównej o wartości 3 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 otrzymała Agata Gała z pracowni blank studio z Polski. 

Konkurs Paradyż Designers przekracza granice!

O trzy nagrody w kategorii Projekt studencki walczyli studenci kierunków architektonicznych i artystycznych z całego świata. 

Pierwszą nagrodę w kategorii Projekt studencki o wartości 2 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 zdobył Piotr Hańderek, student Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura.

Druga nagroda w kategorii Projekt studencki o wartości 1 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 została przyznana Szczepanowi Zalewskiemu, studentowi Wydziału Architektury na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Trzecią nagrodę w kategorii Projekt studencki w postaci wyjazdu na targi Salone del Mobile 2024 otrzymał Ohireme Uanzekin z Nigerii, student Heriot-Watt University Dubai na kierunku Architektura.

Jury przyznało również nagrody w kategorii Specjalnej, w której szczególną uwagę zwracali na zastosowanie spieków TRI-D jako produkt oraz wewnątrz i na zewnątrz budynków (jako część małej architektury).

Nagrodę w kategorii Specjalnej – Wnętrze otrzymały Marta Żebrowska-Wojczuk i Weronika Król z pracowni mow design.

Nagrodę w kategorii Specjalnej – Produkt o wartości 1 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 przyznano Małgorzacie Niedzielskiej z pracowni Niedzielska architektura.

Nagrodę w kategorii Specjalnej – Outdoor o wartości 1 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 zdobył Mostafa Salem z Egiptu.

Nagrodę w kategorii Specjalnej – Wnętrze o wartości 1 tys. euro oraz wyjazd na targi Salone del Mobile 2024 otrzymały Marta Żebrowska-Wojczuk i Weronika Król z pracowni mow design.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w maju w Warszawie. Wszystkie nagrodzone projekty dostępne są na stronie: www.paradyzdesigners.com 

Trzecią nagrodę w kategorii Głównej otrzymała Agata Gała z pracowni blank studio z Polski.
Pierwszą nagrodę w kategorii Projekt studencki zdobył Piotr Hańderek, student Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura.
Druga nagroda w kategorii Projekt studencki została przyznana Szczepanowi Zalewskiemu, studentowi Wydziału Architektury na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Nagrodę w kategorii Specjalnej – Produkt przyznano Małgorzacie Niedzielskiej.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: