Kolejny showroom Miele

Największa ekspozycja urządzeń marki Miele w południowej Polsce dostępna jest w nowoczesnym kompleksie biurowym .KTW, w samym sercu Katowic, w obrębie tzw. Strefy Kultury, gdzie sąsiaduje z Muzeum Śląskim, siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Przestrzeń stworzono – podobnie jak cały kompleks – w duchu zrównoważonego rozwoju według nowego, międzynarodowego konceptu projektantów Miele. Ciemną, grafitową zabudowę wnętrza oświetlają białe listwy ledowe. Usytuowana centralnie aktywna kuchnia przeznaczona na pokazy i warsztaty kulinarne prowadzone przez najlepszych szefów kuchni jest w całości zintegrowana z częścią wystawienniczą.

Goście Miele Experience Center mają do dyspozycji multimedialny system wizualizacji, mogą też na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii w asyście fachowej porady doradców. Aplikacja Miele@home pozwala zdalnie sterować urządzeniami. M.in. prezentowanym po raz pierwszy na ekspozycji w Polsce wyciągiem Aura, w którym zmieniają się kolory i natężenie oświetlenia czy uwalniają wybrane kompozycje zapachów.

Miele Experience Center Katowice przy Alei Roździeńskiego 1A działa od początku lipca.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły:

Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Rewolucja na rynku

warszawa | 21 czerwca 2019

Generacja 7000 - największa premiera w 120-letniej historii Miele.

Biurowiec KTW już otwarty

KTW

Katowice | 18 maja 2018

Jest pierwszy z biurowców KTW projektu Medusagroup.