Kawowe centrum dowodzenia

Ekspres do kawy powinien nie tylko świetnie działać, ale też pięknie wyglądać. Automatyczny ekspres do kawy Siemens EQ900 sam w sobie stanowi przyciągający wzrok element wyposażenia. Dodaje kuchni designerskiego charakteru i wypełnia dom aromatem świeżo zaparzonej kawy.

Większości z nas trudno wyobrazić sobie poranek bez filiżanki aromatycznej kawy. Mała czarna towarzyszy nam też regularnie w ciągu dnia, dlatego coraz częściej decydujemy się na zakup profesjonalnego ekspresu, który potrafi przygotować różne rodzaje kawy, trafiając w konkretne gusta i potrzeby.

Szukając idealnego ekspresu do domu zwracamy jednak uwagę nie tylko na funkcjonalność i doskonałe parametry. I tu z pomocą przychodzi nam marka Siemens. Jej Siemens EQ900 to unikalny portal do świata kawy!

Designerska kropka nad i

Dziś chcemy się otaczać przedmiotami, które cieszą wzrok i spełniają nasze estetyczne standardy. Jeśli chcemy postawić w kuchni urządzenie, z którego będziemy regularnie korzystać kilka razy dziennie, zależy nam aby było nie tylko niezawodne i intuicyjne w obsłudze, ale także harmonijnie wpisywało się w styl wystroju naszej kuchni. Bardzo często pomieszczenie to jest przecież także zintegrowane z salonem, w którym tym bardziej stawiamy na przemyślany design.

Szlachetna stal EQ900 z pewnością dobrze skomponuje się z nowoczesnymi wnętrzami w różnych stylach i o zróżnicowanym charakterze.

ekspres do kawy Siemens

Przyjemność sterowania dotykiem

Obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do ekranów i intuicyjnej obsług urządzeń za pomocą dotyku. Dlatego aby nawigować ekspres Siemens EQ900 wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu dotykowym iSelect.

Wysokiej rozdzielczości iSelect Display, czyli 6,8-calowy wyświetlacz full-touch, oferuje unikalne menu, a dostosowanie kawy do własnego smaku i preferencji odbywa się dzięki funkcji touch & slide. Kuchnia zyskuje hi-tech–owy sznyt, a my wygodę i przyjemność sterowania urządzeniem.

Portal do świata kawy

System baristaMode pozwala nam przejąć całkowitą kontrolę nad smakiem kawy, na którą akurat mamy ochotę. Mocne espresso, kremowe cappuccino czy latte macchiato?

Aby kawa była tak pyszna, jak lubimy baristaMode pozwala na indywidualną i precyzyjną kontrolę nad odpowiednimi parametrami parzenia: ilością wody i kawy, stopniem zmielenia, czasem parzenia, temperaturą i ilością mleka, które można ustawić za pomocą intuicyjnego wyświetlacza dotykowego iSelect.

Wystarczy dotknąć ekranu, aby stać się wyrafinowanym, domowym baristą. 

ekspres do kawy Siemens

Cisza na wagę złota

Dzięki technologii superSilent włączenie ekspresu jest bardzo ciche. Możemy się też zrelaksować, podczas gdy ekspres parzy dla nas idealną kawę. Zoptymalizowana izolacja akustyczna i specjalne uszczelki maksymalnie redukują dźwięki wydobywające się z ekspresu podczas jego pracy.

System dualBean daje natomiast wybór. Można przygotować dwie oddzielne kompozycje kawowe z różnych ziaren. Dwa oddzielne pojemniki na kawę ziarnistą, każdy z własnym elektronicznym elektronicznie sterowanym młynkiem, zapewniają czysty smak w zależności od tego, który akurat wybierzemy.

Identyfikacja ziaren

Aby jak najlepiej wykorzystać moc ziarna kawy i wydobyć z niego to co najlepsze, w ekspresie Siemens EQ900 zastosowano system beanIdent. Odmiany ziaren różnią się od siebie rozmiarem, pochodzeniem i stopniem palenia, dlatego beanIdent dostosowuje ustawienia ekspresu do wybranego ziarna kawy, zapewniając najlepszą możliwą jakość i aromat.

Dodatkowo system eGrinder oferuje pełną kontrolę nad parametrami mielenia ziaren, do kawy którą chcemy przyrządzić. Za jednym dotknięciem palca można wybrać indywidualnie preferowany poziom mielenia.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Slow czy fast?

Slow czy fast?

warszawa | 21 marca 2019

Zakończyła się 6. edycja konkursu Future Living Award marki Siemens.

Future Living Award: 2045

Future Living Award

Warszawa | 19 stycznia 2016

Marka Siemens już po raz trzeci postawiła wyzwanie współczesnym kreatorom.

Znamy zwycięzców Plebiscytu Czytelników DESIGN ALIVE AWARDS 2014!

CZYTELNICY WYBRALI

Cieszyn | 6 listopada 2014

Zakończyliśmy przyjmowanie głosów w Plebiscycie Czytelników.

Kuchnia wychodzi na salony

Kuchnia w ruchu

poznań | 23 września 2014

W poznańskiej restauracji Concordia Taste gotuje się "na oczach" gości.