Zamieszkaj jak Barbie i Ken!

Platforma internetowa Airbnb zaprezentowała Barbie’s Malibu Dreamhouse. To dom Barbie i Kena, w którym można zamieszkać. 

Położony nad oceanem w zachodnim Malibu w Kalifornii naturalnej wielkości dom Barbie i Kena jest wynajmowany za pośrednictwem aukcji na Airbnb. Rezydencja powstała jako projekt promocyjny filmu Barbie z Margot Robbie w roli głównej.

Duży dom nad oceanem ma różową sypialnię ozdobioną dywanikami ze skóry bydlęcej, kowbojskimi kapeluszami i rzutami z nadrukiem konia, a także szafę, z której goście mogą wypożyczyć kowbojskie koszule Kena z frędzlami. Niektóre ubrania Barbie, w tym kultowe różowe buty na wysokim obcasie z puszystym piórkiem z filmu, również wiszą w szafie.

W centrum budynku, na jednym z wielu tarasów, goście mogą skorzystać z zewnętrznego parkietu disco w kolorze różowym, fioletowym i żółtym z własnym pokładem DJ-skim. Jest też siłownia na wolnym powietrzu oraz parkiet do jazdy na wrotkach.

Barbie’s Malibu Dreamhouse będzie dostępny do rezerwacji dla maksymalnie dwóch gości 21 lipca i 22 lipca 2023 roku, a rezerwacje zostaną otwarte 17 lipca.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Legenda odświeżona

Legenda odświeżona

Palo Alto | 13 maja 2023

Kalifornijskie studio przenosi nowoczesny dom z połowy stulecia w XXI wiek