Dawka energii EST by S

Warszawa |

9 grudnia 2019 | Styl życia

Mocny kolor, odważny krój, nowoczesna elegancja – wszystko pięknie połączone w niezwykle różnorodną i szczerą kolekcję. Marka EST by S dodaje sporą dawkę energii do chłodnego oblicza zimowej mody

EST by S to marka znana miłośniczkom ponadczasowej mody i dyskretnej elegancji. Pomysły projektantki Gosi Sobiczewskiej opierają się szybko przemijającym trendom, a jednocześnie są zawsze odważne i kreatywne. Tutaj nie ma miejsca na jednosezonowe „wyskoki” i kolekcje z terminami ważności – jest przede wszystkim kobiecość, elegancja i mocna idea. Gosia Sobiczewska została nagrodzona statuetką Design Alive Awards 2016 w plebiscycie publiczności, Dowodzi to, że klientki w pełni doceniają jej definicję mody – wygodną, solidną i zawsze efektowną.

– Ubrania EST by S są lekiem dla ciał i dusz kobiet współczesnych, dają im siłę, pewność, ochronę – podkreśla Gosia Sobiczewska. I taka też jest jej najnowsza kolekcja, która powstała z myślą o nadchodzących chłodniejszych miesiącach. Widzimy propozycje mocno przemyślane pod kątem potrzeb kobiety. Jest wygodnie, a jednocześnie ekspresyjnie, z myślą o pracy, jak i o czasie wolnym – dobre połączenia na wiele okazji, z których projektantka czaruje cudowne rozwiązania.

Widzimy klasyczne batysty i bawełny w formie koszul z “klimatycznymi” pęknięciami na dekolcie – do tego marynarki udające kurteczki i kamizele prawie jak sukienki. W kolekcji znalazły się również odważne spódnice z pionowymi kieszeniami i wygodną gumą w talii, romantycznie nadmuchane rękawy, wykończone półkolistym, sportowym mankietem, czy też patki w płaszczach z polskiej wełny. Choć w wersji dziennej dominuje kolorystyka zgaszona, to już w wersji wieczorowej kolekcja „krzyczy” pomarańczą, cegłą i miodem – całość uzupełniona o ciekawe dodatki w stylu z lat 70. i 80. 

Zdjęcia: Kamil Banaszek
Modelka: Ola / Wave Models
Stylizacja: Tessa Karsen M.
Makijaż: Monika Dembińska
Fryzura: Kasia / Kuchnia Fryzjera
Kolczyki: 10 Deco Art

estByes_zima_designalive - 12

estByes_zima_designalive - 11

estByes_zima_designalive - 10

estByes_zima_designalive - 1

estByes_zima_designalive - 9

estByes_zima_designalive - 8

estByes_zima_designalive - 7

estByes_zima_designalive - 6

estByes_zima_designalive - 5

estByes_zima_designalive - 4

estByes_zima_designalive - 3

estByes_zima_designalive - 2

estByes_zima_designalive - 13

EST by S to autorska marka ubrań dla kobiet, założona i prowadzona od 2010 r. przez projektantkę Gosię Sobiczewską, która od lat przekłada kreacyjne wizje na funkcjonalne prêt-à-porter. Kolekcje EST by S są produkowane w Łodzi z materiałów od polskich producentów (bawełny, wełny, dzianiny) i dystrybutorów z województwa łódzkiego. 

Gosia Sobiczewska jest absolwentką ASP w Łodzi z wieloletnim doświadczeniem w branży. Projektantka kostiumów teatralnych do sztuki “Cztery Siostry” Janusza Głowackiego wystawianej we francuskim Théâtre Sylvia Monfort w Paryżu. Finalistka konkursu Projektant Roku #BEGin DESIRE 2014 oraz konkursu Design Alive Award 2016 magazynu Design Alive. Realizuje projekty edukacyjne m.in. w The International Visage and Makeup School (fAM) w Nicei, na wydziale projektowania ASP w Łodzi, AMD Akademie Mode & Design w Dusseldorfie oraz Cracow Fashion Week w Krakowie.

Powiązane artykuły:

Moiél. Współczesna wariacja na temat lat 80. i stylu new romantic

Wyważony miks

Będzin | 16 listopada 2020

Moiél. Współczesna wariacja na temat lat 80. i stylu new romantic

Nowa kolekcja marki Atomy. Klasyczne wzory z twistem

Nostalgia

Gdańsk | 19 października 2020

Najnowsza kolekcja marki Atomy to odpowiedź na poszukiwanie balansu i bliskości