Czwarte targi Warsaw Home pod hasłem „Jestem”

Targi Warsaw Home w ciągu trzech lat stały się przestrzenią spotkań dla branży oraz klientów indywidualnych. Czyli wszystkich miłośników designu, których przybywa z roku na rok. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 3-6 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą pod hasłem „Jestem”.

Wśród zaproszonych gości znajdą się wielkie nazwiska ze świata designu, m.in. Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich. Nie zabraknie też projektantów stawiających swoje pierwsze kroki w branży. Będą oni mieli okazję zaprezentować zarówno swoje prototypy, jak i produkty w zupełnie nowej przestrzeni – Ideas.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie hasło „Jestem”. Nawiązuje ono do korzeni targów – ich idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania. Hasło „Jestem” prowokuje także do zadawania pytań: „kim jestem jako projektant, a kim jako producent?”. Slogan ten sugeruje nie tylko skupienie się na własnej roli w budowaniu wspólnoty. Zaprasza również do aktywnego uczestnictwa, dialogu i świadomego podejścia do designu.

– W tym roku spodziewamy się około 800 wystawców, łączna powierzchnia targów zajmie 120 tys. metrów kwadratowych – to tyle, co dwa Luwry – przekonują organizatorzy.

Równolegle do Warsaw Home odbędą się międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych Warsaw Build. Wydarzenie skierowane jest do architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju.

Więcej na: www.warsawhome.eu i www.warsawbuild.eu

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły: