Zbliża się trzecia edycja Architect@Work

Nie jest tajemnicą, że polska społeczność architektury i designu bardzo ceni koncepcję wydarzenia Architect@Work. Od samego początku spotkanie budzi ogromne zainteresowanie. Dlatego w 2024 roku wydarzenie odbędzie się w Polsce dwukrotnie – wiosną w Warszawie, a po wakacjach – w Gdańsku!

Architect@Work to święto innowacji, które stawia sobie za cel inspirację architektów i projektantów wnętrz. Produkty, które są prezentowane podczas targów oraz projekty samego stoiska przechodzą staranną selekcję organizatora. Dzięki temu odwiedzający mają pewność, że projekty, które zobaczą podczas wydarzenia są najwyższej jakości. Tym, co wyróżnia targi jest ich kompaktowość.

Na Architect@Work każdy z wystawców ma dokładnie tyle samo miejsca na zaprezentowanie swoich produktów. Ta elegancka, skondensowana formuła spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

Dla aktywnych architektów i projektantów z centralnej Polski, 15 i 16 maja to daty, które muszą zaznaczyć w swoich kalendarzach, aby odwiedzić trzecią edycję wydarzenia w stołecznych halach Expo XXI. – Przygotujcie się na odkrycie serii innowacyjnych produktów najwyższej jakości, prezentowanych przez starannie wyselekcjonowane marki – zapraszają organizatorzy.

Ale to jeszcze nie koniec! Architect@Work rozszerza swoje horyzonty w Polsce o zupełnie nową edycję w Gdańsku  25 i 26 września 2024 roku w hali AmberExpo.

– W Trójmieście znajduje się znaczna liczba architektów i projektantów wnętrz. Ta dynamicznie rozwijająca się branżowa społeczność stanowi pulsujące źródło inspiracji – dodają organizatorzy.

Architect@Work to święto innowacji, które stawia sobie za cel inspirację architektów i projektantów wnętrz. Lista wystawców jest już dostępna online. Znajdziecie ją na stronie www.architectatwork.pl. Formularz rejestracji znajdziecie tutaj

Architect@Work w Warszawie już 15 i 16 maja, natomiast w Gdańsku wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 września!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: