Architect@Work. Zupełnie nowy format wkracza do Polski

Po wielu udanych edycjach Architect@Work w całej Europie również w Polsce będziemy mieli okazję poznać nowy format wydarzenia. W dniach 15-16 listopada 2022 roku w Warszawie organizatorzy zaprezentują polskiej grupie architektów i projektantów setki skrupulatnie wyselekcjonowanych produktów.

Targi organizują w różnych stolicach Belgowie z Kortrijk Expo, centrum kongresowego, goszczącego m.in. znane targi designu Kortrijk Interieur. Czym Architect@Work wyróżnia się na tle innych wydarzeń i targów? Przede wszystkim każda firma, niezależnie od wielkości, musi pokazać swoje produkty na dokładnie takiej samej powierzchni. Ponadto jest to wydarzenie skierowane wyłącznie do branży.

 – Nasza polityka zaproszeń ukierunkowana jest w stronę grona architektów i projektantów i tylko te grupy są gośćmi wydarzenia. Zaproszeni, w unikalnej atmosferze, mogą nawiązywać nowe kontakty z wystawcami i innymi profesjonalistami z branży – deklarują organizatorzy.

Architect@Work

Innowacyjność i atmosfera

Innowacyjność to słowo, które jest kluczowe dla każdego architekta i projektanta wnętrz. Jest to również główne kryterium wydarzenia Architect@Work. Każdy produkt prezentowany podczas imprezy jest wpierw oceniany przez jury złożone z architektów i projektantów wnętrz. Dopiero po uzyskaniu akceptacji tej grupy referencyjnej zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów.

Architect@Work gwarantuje niepowtarzalną, dynamiczną, przytulną i salonową atmosferę. Tradycyjne korytarze zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można się zrelaksować, odbyć spotkania w nieformalny i prywatny sposób, a takżeskorzystać z darmowego cateringu, który jest zapewniony przez cały czas trwania imprezy zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. To właśnie tutaj można spotkać się z innymi profesjonalistami i nawiązać nowe kontakty.  

Architect@Work

Architect@Work. Efektywność i profesjonalizm

Małe narożniki służą do prezentacji nowości w bardzo pomysłowy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość modułów, producenci muszą dołożyć starań, aby pracować zgodnie z prostą zasadą architektoniczną: mniej znaczy więcej. Koncepcja ta oznacza również, że każda firma, niezależnie od wielkości, musi prezentować swoje produkty na dokładnie takiej samej powierzchni. To doskonały sposób na skupienie się na innowacjach, które są w zasięgu ręki.

Architect@Work to inspirowanie architektów i projektantów wnętrz, pobudzanie kreatywnych umysłów. – Naszym celem jest, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami z branży. Interesujące prelekcje znakomitych architektów, nowości produktowe prezentowane przez wysokiej klasy marki w twórczej atmosferze, to nasza oferta – zapowiadają organizatorzy.

Uczestnictwo w Architect@Work (15-16 listopada 2022, 12.00-19.00, Expo XXI Warszawa) jest bezpłatne dla osób zawodowo zajmujących się architekturą, po uprzedniej rejestracji na stronie wydarzenia.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: