ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZA AGENCJI REKLAMOWEJ

TEKST: JOANNA SZCZYGIEŁ, ZDJĘCIA: ANNA ŁOSKIEWICZ-ZAKRZEWSKA, JACEK KOŁODZIEJSKI

KRAKÓW 8.4.2018

DESIGN MIEJSCA

Wykorzystując znane od tysięcy lat techniki rzemieślnicze projektanci z Bezy przygotowali projekt wnętrza i mebli dla krakowskiej agencji reklamowej Hand Made. Projekt oparty jest na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta, celem było stworzenie ciekawej i jednocześnie funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

Projekt poprzedziły liczne spotkania z klientem, aby lepiej zdefiniować jego potrzeby. We wnętrzach agencji postawiono na zestawienie niebieskiego i złota. To właśnie te kolory dominują w recepcji czy też w pokoju szefów. Specjalnie do tego wnętrza stworzono serię ręcznie robionych mebli oraz lamp. Przy projekcie wykorzystano tradycyjne, rzemieślnicze techniki takie jak młotkowanie, żłobienie, shibori czy też stiuk. Wszystkie meble zostały wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników.

Efektem prac jest unikalne wnętrze o dostosowanej do potrzeb klienta funkcjonalności. Wyróżnia je nietypowa kolorystyka i oryginalne meble, które z pewnością zapadną w pamięć potencjalnym klientom agencji. Dzięki klasycznemu i eleganckiemu charakterowi wnętrze sprawdzi się przez długie lata.

Design Team: Anna Łoskiewicz-Zakrzewska, Zofia Strumiłło-Sukiennik, Tomasz Korzewski, Krzysztof Benke. Więcej na: www.beza-interiors.pl i www.hand-made.pl