Yestersen to źródło inspiracji – ponad 10 tysięcy unikatów. Wiele z tych przedmiotów zobaczymy w ich warszawskim showroomie

YESTERSEN. VINTAGE TO PRZEDE WSZYSTKIM HISTORIA

ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WARSZAWA 3.11.2019

DESIGN MIEJSCA STYL ŻYCIA YESTERSEN

Polska platforma z designem stworzyła unikalne miejsce na kreatywnej mapie Warszawy. W zabytkowej, śródmiejskiej willi połączyła showroom z kawiarnią, eksponując wszystko to, co najlepsze: przedmioty vintage, antyki, dobre wzornictwo i historię

Retro komoda z biblioteczką, konsola, kredens, bujany fotel. Polacy pokochali meble vintage. Wspaniałe, klasyczne formy wróciły już na dobre. Teraz, trzeba tylko się dowiedzieć, co naprawdę warto kupować i dlaczego. Z uratowanych przydomowych wystawek, starych piwnic i strychów kultowe obiekty wyposażenia wnętrz trafiają do internetowych, serwisów sprzedażowych. Tutaj, my klienci zaczynamy mieć problem. Czy oryginał? Skąd pochodzi? Kto zaprojektował? Czy dobrze odnowiony? Wiedza na temat historii designu w procesie wyposażenia naszych wnętrz odgrywa zasadniczą rolę, bo dla wytrawnych poszukiwaczy nie tylko estetyka ma znaczenie. Pochodzenie mebla i historia powstawania często mocniej działają na naszą wyobraźnię niż sama forma i funkcja.

Jednym z miejsc, które łączy dobrą estetykę z ogromną wiedzą na temat wzornictwa jest Yestersen. To platforma e-commerce z unikalnym designem z przeszłości takim jak: meble, oświetlenie, dekoracje czy sprzęt elektroniczny. Przedmioty pochodzące z lat 1920-1990 to trzon ich działalności, ale znajdziemy tutaj również antyki, w tym autentyczne obiekty sprzed 1920 roku oraz reedycje – współczesne odwzorowania znanych projektów z epoki, produkowane na licencji ich twórców lub współczesne przedmioty od niezależnych projektantów. Co ważne, możemy tutaj również liczyć na selekcję – platforma współpracuje tylko z zaufanymi, profesjonalnymi butikami vintage, które działają w Europie i sprowadzają okazy z całego świata.

Yestersen to z pewnością dobre źródło inspiracji – ponad 10 tysięcy unikatów. Wiele z tych przedmiotów zobaczymy na żywo w ich świetnym warszawskim showroomie. W zabytkowej, śródmiejskiej willi połączono sprzedaż z kawiarnią, eksponując wszystko to, co najlepsze: przedmioty vintage, antyki i dobre wzornictwo. Yestersen café to wspaniałe doświadczenie dla wielbicieli projektowania, wysmakowane wnętrza, w których poczujemy się jak w domu. Zapach świeżo zaparzonej kawy, smakowite ciasto, świetna aranżacja i niezwykle interesująca historia designu.

Yestersen _designalive - 13

Yestersen _designalive - 12

Yestersen _designalive - 11

Yestersen _designalive - 10

Yestersen _designalive - 9

Yestersen _designalive - 8

Yestersen _designalive - 7

Yestersen _designalive - 6

Yestersen _designalive - 5

Yestersen _designalive - 4

Yestersen _designalive - 3

Yestersen _designalive - 2

Yestersen _designalive - 1