YES HEARTS & ARROWS. OGIEŃ WIECZNEJ MIŁOŚCI

TEKST PROMOCYJNY

WARSZAWA 9.10.2020

DESIGN MODA RZECZY

YES Hearts & Arrows to nowy szlif diamentu, który ukazuje miłosny spektakl o sercu i strzale, płomiennym ogniu i wiecznym blasku.

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które łączą zakochanych, decydują o wyjątkowości YES Hearts & Arrows. Ten kamień odkrywa historię najpiękniejszego z uczuć. Dzięki precyzji wykonania szlifu diament ukazuje zjawiskowy obraz. Zaklęte w nim serca i strzały wyrażają niegasnącą miłość na zawsze.

Ten unikalny szlif wydobywający fascynujące kształty jest dostępny po raz pierwszy w Polsce. Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Gdy zyskuje idealną formę - przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał, które pobudzają wyobraźnię.

YES Hearts & Arrows zdobi flagowe kolekcje marki YES stworzone przez Studio Projektowe YES. Każda z nich jest unikalną opowieścią, która uwydatnia zachwycający blask i pozwala diamentom wybrzmieć.

Kolekcje z diamentem YES Hearts & Arrows są już dostępne w sprzedaży 
w salonach marki YES oraz na YES.pl