Warszawski UL

Warszawski UL to niedawno otwarty co-working znajdujący w modernistycznej kamienicy z lat 20. Dzięki projektowi studia Beza Projekt powstały prywatne gabinety i biura, która przyciągają nie tylko kameralną atmosferą, ale także wyrafinowanym designem.

Właścicielom zależało na przekształceniu mieszkania w przytulne i eleganckie miejsce pracy, w którym pierwsze skrzypce będzie grać nastrojowe wnętrze. Projektanci z pracowni Beza Projekt swoje poszukiwania zaczęli od historii mieszkania i całej kamienicy. Podczas przeglądania archiwów natrafili na zdjęcia inwestora, który z wyglądu przypominał… Dona Drapera z serialu „Mad Man”. Stąd pomysł, aby wnętrze gabinetów inspirowane było biurami z lat 50. i 60.

W 80-metrowym mieszkaniu w starej kamienicy udało się wydzielić cztery prywatne gabinety, salkę konferencyjną, kuchnię z miejscem do jedzenia oraz przestronną łazienkę z prysznicem. Na ścinach znalazły się panele z palisandru odnoszące się do atmosfery lat 60, nie zabrakło także mebli oraz oświetlenia w stylu vintage. Zdecydowano się na dwa przewodnie kolory: żółty i błękitny, uzupełniono je złotymi i czarnymi akcentami. Przeszklenia pod sufitem czynią wnętrze nie tylko bardzo dobrze doświetlonym, ale także bardziej przestronnym. Beza Projekt zaprojektowała nie tylko wnętrze, ale i system dedykowanych mebli do biura.

Więcej na: www.beza-interiors.pl, www.bezaprojekt.pl

no images were found

Powiązane artykuły:

Zabytkowy szpital zamieniony w luksusową przestrzeń do pracy

Przeobrażenie

Amsterdam | 27 kwietnia 2020

Zabytkowy szpital zamieniony w luksusową przestrzeń do pracy

Stołeczny The Nest – jedno z najgorętszych miejsc na mapie światowych coworków

Gniazdo

Warszawa | 27 stycznia 2019

The Nest, to jedno z najgorętszych miejsc na mapie światowych coworków.

yestersen otwiera concept store i stawia na technologię AR

yestersen w the Nest

Warszawa | 11 listopada 2018

yestersen otwiera concept store i stawia na technologię AR.

Strzał w 10 na bielskim rynku

Biuro pod górami

Bielsko-Biała | 26 października 2018

Miejsce, gdzie można łączyć pracę i pasję.