PAKIET – NOWE MEBLE OSKARA ZIĘTY

TEKST: ANGELIKA OGROCKA, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WROCŁAW 3.5.2015

DESIGN RZECZY

Marka Zieta Prozessdesign kierowana i założona przez polskiego projektanta Oskara Ziętę wdraża kolejną nowość. Tym razem to nie meble z dmuchanej blachy, do czego firma nas przyzwyczaiła, a kolekcja mebli modułowych z drewna.

Projektant postawił sobie za cel stworzenie mebli funkcjonalnych. Powinny być łatwe w montażu i demontażu, a także dogodne do przechowywania czy transportu. Uniwersalny charakter kolekcji miał w założeniu pozwolić na piękne kompozycje nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale i biurze, przestrzeni sklepowej lub gastronomicznej. Tak powstał Pakiet - modułowy system mebli wykonany z naturalnych materiałów, głównie ze sklejki świerkowej i stali. W takiej surowej wersji meble trafiają do sprzedaży, a kupujący sam decyduje o ich wyglądzie. Klient może pozostać przy industrialnej estetyce naturalnego drewna bądź zmienić go w zależności od upodobania.

Istnieje również opcja produkcji mebli z innych rodzajów sklejek i z różnymi stopami klamer, zgodnie z życzeniem użytkownika. Do wyboru dwa rozmiary ławek oraz trzy rodzaje stołów.

Ceny rozpoczynają się od 608 zł. Więcej na: www.zieta.pl