Modico dla BMW i dyskotek

| MAC

28 marca 2011 | Rzeczy

Wciąż powiększa się rodzina pieczątek firmy Modico. Niedawno na rynku pojawiły się nowe modele – A12. – Ten pozornie prosty projekt powstawał ponad rok – słyszymy w Modico.

Wciąż powiększa się rodzina pieczątek firmy Modico. Niedawno na rynku pojawiły się nowe modele – A12. – Ten pozornie prosty projekt powstawał ponad rok – słyszymy w Modico.

Modele Modico należą do grona najpopularniejszych produktów na rynku pieczątek. O ich zaletach z pewnością długo mogliby rozprawiać ich użytkownicy, bo przecież trudno znaleźć osoby które w ten czy inny sposób nie mają kontaktu z oznakowaniem za pośrednictwem pieczątek. A Modico stają się coraz popularniejsze, m.in. dzięki łatwości ich użytkowania. Ich doceniono także na konkursach – model R45 otrzymał w zeszłym roku prestiżową nagrodę Red Dot.

Teraz do rodziny pieczątek dołączają kolejni przedstawiciele. Modico A12 to pieczątka techniczna, służąca głównie jako stempel kontroli jakości. Napełniona specjalnymi tuszami zostawia trwale odbicie na tkaninach, plastiku czy metalu. Jest wykonana z ekologicznego metalu. Nowym model to projekt autorstwa Matyldy Golędzinowskiej i Bogusława Bogala Małczyńskiego.

– Ten pozornie prosty projekt powstawał ponad rok. Główni odbiorcy tego modelu to duże zakłady produkcyjne, m.in. BMW a także dyskoteki, które używają ich do znakowania na rękach swoich klientów – przyznaje Bogusław Małczyński.
Nowy model pieczątki Modico kosztuje ok. 88 zł.

Szczegóły: www.modico.pl

Powiązane artykuły:

„Oskar designu” znów trafia do marki Profim

Oskarowy fotel

Turek | 3 kwietnia 2019

Piąte wyróżnienie Red Dot dla polskiej marki Profim.

Kiosk multimedialny FIN zdobył „Oscara Designu”

Kiosk z Oscarem

Kraków | 19 maja 2018

Kiosk multimedialny FIN zdobył Red Dot Design Award.

Dwanaście polskich produktów ośmiu firm otrzymało nagrodę Red Dot 2018

Znamy Red Doty

Essen | 18 kwietnia 2018

Dwanaście polskich produktów ośmiu firm otrzymało nagrodę Red Dot 2018.

13 Red Dotów dla Polski, w tym ten najważniejszy Best of the Best

13 Red Dotów

Essen | 5 kwietnia 2017

Red Doty 2017 przyznane. Polska marka z najwyższym wyróżnieniem.