MODICO DLA BMW I DYSKOTEK

MAC

28.3.2011

RZECZY

Wciąż powiększa się rodzina pieczątek firmy Modico. Niedawno na rynku pojawiły się nowe modele - A12. - Ten pozornie prosty projekt powstawał ponad rok - słyszymy w Modico.

Modele Modico należą do grona najpopularniejszych produktów na rynku pieczątek. O ich zaletach z pewnością długo mogliby rozprawiać ich użytkownicy, bo przecież trudno znaleźć osoby które w ten czy inny sposób nie mają kontaktu z oznakowaniem za pośrednictwem pieczątek. A Modico stają się coraz popularniejsze, m.in. dzięki łatwości ich użytkowania. Ich doceniono także na konkursach - model R45 otrzymał w zeszłym roku prestiżową nagrodę Red Dot.

Teraz do rodziny pieczątek dołączają kolejni przedstawiciele. Modico A12 to pieczątka techniczna, służąca głównie jako stempel kontroli jakości. Napełniona specjalnymi tuszami zostawia trwale odbicie na tkaninach, plastiku czy metalu. Jest wykonana z ekologicznego metalu. Nowym model to projekt autorstwa Matyldy Golędzinowskiej i Bogusława Bogala Małczyńskiego.

- Ten pozornie prosty projekt powstawał ponad rok. Główni odbiorcy tego modelu to duże zakłady produkcyjne, m.in. BMW a także dyskoteki, które używają ich do znakowania na rękach swoich klientów - przyznaje Bogusław Małczyński.
Nowy model pieczątki Modico kosztuje ok. 88 zł.

Szczegóły: www.modico.pl

Nowe hermetyczne pieczątki Modico A12. fot. Materiały prasowe

Modico A12 wykorzystuje w swoich fabrykach m.in. BMW. fot. Materiały prasowe