MAKE A WISH. NOWA KOLEKCJA EKSKLUZYWNEJ BIELIZNY POLSKIEJ MARKI WHITE RVBBIT

TEKST: DOROTA ŁASKI. ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

BIAŁYSTOK 1.7.2020

MODA

White Rvbbit to marka, która powstała cztery lata temu i konsekwentnie buduje swoją charakterystyczną estetykę: dużo zmysłowej czerni, piękne złote detale i delikatne, często niemal przezroczyste koronki. Te elementy pojawiają się w każdej kolekcji, tworząc spójną, bardzo kobiecą całość. Widać je także w najnowszej „Make a Wish”, gdzie czerń dominuje już na pierwszy rzut oka.

Serią otwierającą kolekcję są zestawy uszyte z półprzezroczystej siateczki z małymi aksamitnymi gwiazdkami. Komplety są esencją delikatności: szyfonowe kokardy, delikatne falbanki i lekkie skrzydełka na ramiączkach to tylko niektóre z romantycznych detali, dzięki którym klasyczne formy bielizny raz wyglądają romantycznie, a innym razem - zmysłowo i drapieżnie. Motyw gwiazdek jest tu nieprzypadkowy, bo to przecież spadająca gwiazda ma przypisaną moc spełniania życzeń. Metaforyczne gwiazdki pojawiają się tym samym trzykrotnie - w nazwie kolekcji, w symbolice spełnianych życzeń i najbardziej namacalnie - na delikatnym tiulu, obecnym w aż jedenastu modelach.

- Nasze kolekcje staramy się budować w taki sposób, by każda z nas mogła je dowolnie ze sobą łączyć - stąd w jednej serii pojawiają się trzy rodzaje biustonoszy i trzy rodzaje dołów, pas do pończoch a nawet peniuar, pasujące do różnych typów sylwetki i przede wszystkim - do różnych upodobań - mówi założycielka marki Katarzyna Witkiewicz.

Usztywniane biustonosze są tym samym piątym rodzajem biustonoszy, jakie od tego sezonu oferuje White Rvbbit - obok stylowych braletek, balkonetek, głęboko wyciętych biustonoszy typu plunge i biustonoszy usztywnianych pianką gorseciarską. Większość jest dostępna w 30 braffiterskich rozmiarach, braletki - w rozmiarówce XS-XL. Wszystkie niezmiennie dodają pewności siebie.

Nowa kolekcja to nie tylko koronkowe biustonosze - to także kolejne odsłony kobiecej bielizny nocnej. Tym razem, obok wspomnianego peniuaru, marka proponuje pastelowe kwiaty zdobiące kimono, koszulki, piżamy czy dodatki do włosów. Te ostatnie występują zarówno w wersji satynowej, w kilku fasonach i kolorach, jak i ekskluzywnej linii uszytej w całości z czarnego jedwabiu.

Kolekcja „Make a wish” - podobnie jak inne modele White Rvbbit - jest ręcznie szyta w Polsce, we własnej pracowni marki.

Więcej na: www.whitervbbit.com