Klasyczny zegarek w nowej odsłonie

| MAC


22 sierpnia 2012 | Rzeczy

Marka Braun nie ustaje w wysiłkach, by użytkownicy jej zegarków nie tylko mogli cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, ale również czerpali z tradycyjnych rozwiązań, stosowanych w jej zegarkach od lat.

Marka Braun nie ustaje w wysiłkach, by użytkownicy jej zegarków nie tylko mogli cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, ale również czerpali z tradycyjnych rozwiązań, stosowanych w jej zegarkach od lat.

Braun BN0035 sięga do tradycji i jest kontynuacją klasycznych chronometrów analogowych, które marka produkowała od lat. Geometryczne kształty, metalowa obudowa oraz prostota graficzna sprawiają, że to bardzo funkcjonalna propozycja. Zegarki tej linii są wykonane z wysokiej jakości materiałów a firma wprowadzając je na rynek udowadnia, że wartości projektowe i rozwiązania zastosowane nawet 50 lat temu są nadal aktualne.

Drugi z modeli to BN0106 – wyposażono go w obudowę ze stali nierdzewnej, jest dostępny w wariancie bialym lub czarnym. Ma ciekłokrystaliczny wyświetlacz, jest także podświetlany w technologii LED. Charakteryzuje się dużą odpornością (m.in. w jego obudowie wykorzystano hartowane szkło mineralne). Zwraca uwagę jego futurystyczny kształt, a jego „system operacyjny” pod nazwą EasySkroll pozwala użytkownikowi na sterowanie wszystkimi funkcjami za pomocą małego elektromechanicznego kółeczka. Ponadto czujnik ruchu zapewnia efektywne zarządzanie energią.

Markę Braun za te modele zegarków wyróżniono w tym roku nagrodami Red Dot. Nagrodę otrzymał także modele Braun BNC 008,009 i 010 – seria budzików o geometrycznych formach.

Zegarki są już dostępne w sprzedaży. Braun BN0106 kosztuje od 640 euro, Braun BN0035 to wydatek od 275 euro. Budziki kosztują od 35 euro.

Więcej: www.braun-clocks.com

Powiązane artykuły:

„Oskar designu” znów trafia do marki Profim

Oskarowy fotel

Turek | 3 kwietnia 2019

Piąte wyróżnienie Red Dot dla polskiej marki Profim.

Kiosk multimedialny FIN zdobył „Oscara Designu”

Kiosk z Oscarem

Kraków | 19 maja 2018

Kiosk multimedialny FIN zdobył Red Dot Design Award.

Dwanaście polskich produktów ośmiu firm otrzymało nagrodę Red Dot 2018

Znamy Red Doty

Essen | 18 kwietnia 2018

Dwanaście polskich produktów ośmiu firm otrzymało nagrodę Red Dot 2018.