JESZCZE JEDEN RED DOT DLA POLAKÓW

MAC9.5.2012

RZECZY

Ten rok jest szczególny dla polskich producentów i projektantów - otrzymaliśmy rekordową liczbę nagród oraz wyróżnień. I wciąż pojawiają się nowe informacje. Do grona siedmiu wyróżnionych dołączyła marka Modico. W kategorii "produkt biurowy" po raz kolejny nagrodzono jej pieczątki.

Modico nagrodzono Red Dotem już przed dwoma laty, wówczas ten zaszczytny tytuł otrzymała pieczątka R45. Teraz do grona produktów zaprojektowanych przez dwójkę polskich projektantów, Matyldę Golędzinowską i Bogusława Bogala Małczyńskiego dołączają dwa kolejne produkty: pieczątki A12 i A25. Do nagrody zgłosił je niemiecki dystrybutor Modico GbmH oraz agencja reklamowa Zellfusion. Obie pieczątki zostały zaprojektowane w 2010 roku.

Nagrodzone pieczątki są wykonane z ekologicznego aluminium, i znajdują zastosowanie podczas gry w golfa. To nimi amatorzy tej dyscypliny oznaczają piłki do gry. Stemple są dostępne w dwóch rozmiarach: 12mm i 25mm. Cieszą się dużą popularnością na rynku niemieckim, gdzie chętnych do gry w golfa nie brakuje.

Więcej: www.red-dot.de, www.modico.pl, www.modico-stempel.de

Po raz drugi raz w historii nagrodę Red Dot otrzymały pieczątki Modico. fot. Materiały prasowe

Nagrodzone pieczątki służą do oznaczania piłek golfowych. fot. Materiały prasowe