DESIGNALIVE.PL ZAPRASZA NA ZAKUPY

TP

9.9.2011

RZECZY

Od piątku Czytelnicy DesignAlive.pl mogą robić zakupy w naszym portalowym sklepie uruchomionym w partnerstwie z WorldsDesign.pl. - Cieszymy się z tej współpracy. Dzięki niej oferta DesignAlive.pl staje się pełniejsza. Na portalu można nie tylko znaleźć ciekawe informacje o tym, co dzieje się w świecie designu, ale od razu robić zakupy - przekonuje Wojciech Trzcionka, redaktor naczelny DesignAlive.pl.

Pod adresem Sklep.DesignAlive.pl dostępne są marki: &Tradition, Magis, Casprini, Tecta, Normann Copenhagen, Pedrali, Wogg, Plank, Covo, Danese Milano, Emeco, Emu, Heron Parigi, Itama, Kafti, Mobles114 Barcelona, Modus, Offecct, Moho, Objekto, Progetti, Quinze & Milan, Slide, SpHaus, Sywawa, DePadova.

Sklep w swojej ofercie posiada prace ponad 170 designerów z całego świata m.in. Thomasa Heatherwicka, Marcela Wandersa, Philippe Starcka, Konstantina Grcica. Sklep współpracuje z renomowanymi dostawcami z Włoch, Belgii, Niemiec, Szwecji, Anglii, Hiszpanii, Holandii czy Szwajcarii, cały czas sukcesywnie powiększa grono dostawców, dodając do oferty nowe cenione marki oraz prace młodych projektantów.

- WorldsDesign.pl to ambitny e-shop stworzony z prawdziwej pasji do designu. To miejsce dla wszystkich miłośników designu, trendsetterów jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wzornictwem przemysłowym. Nasza kolekcja to wyłącznie najwyższej jakości oryginalne produkty o unikalnym wzornictwie i ciekawej funkcjonalności - mówi Joanna Duda-Maleńczyk, dyrektor generalna WorldsDesign.pl. - To, co nas wyróżnia to pasja do designu, najwyższy poziom obsługi i marzenie propagowania nowoczesnego wzornictwa na polskim jak i międzynarodowym rynku.

Zapraszamy na zakupy: www.sklep.designalive.pl