Beton w wersji polish

Głównymi zaletami betonu architektonicznego są moc i surowość wyglądu. To one stanowią o wyjątkowości tego materiału i sprawiają, że wciąż rośnie rzesza jego zwolenników. O niezwykłości betonu świadczy jednak również i inny fakt – to, że tę surowość możemy okiełznać. Wystarczy połączyć beton z innymi, ocieplającymi jego wizerunek materiałami lub odsłonić jego szlachetną twarz poprzez różnego rodzaju obróbki, by uzyskać niezwykle ciekawe efekty.

Szlifowanie to metoda odkrywająca bogate wnętrze betonu. A ono zmienia się w zależności od kolorystyki i rodzaju użytego do jego produkcji kruszcu. Jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze zabieg polerowania, materiał ten zyska na elegancji, a wykonane z niego produkty zaskoczą już nie tylko mocą, ale i zupełnie innym wyglądem. Najczęstsze zastosowanie beton szlifowany znajduje na podłogach we wnętrzach pomieszczeń, ostatnio jednak taki sposób obrabiania materiału wkroczył i w świat małej architektury. Świadczy o tym ława Trio – jeden z ciekawszych pod względem formy i zastosowania produktów znajdujących się w portfolio polskiego producenta Modern Line.

Występująca w czterech odcieniach szlifowanego betonu Trio to modułowy projekt umożliwiający tworzenie ciekawych zestawień. Nowoczesna forma sprawdzi się w każdej przestrzeni publicznej, w której stawia się na wyróżniający design. Siedzisko może być wykorzystywane samodzielnie lub łączone, a to z kolei otwiera drogę do tworzenia niezwykle efektownych aranżacji. Jak zapewnia producent ten nowy wymiar ławy w wydaniu szlifowanego betonu cieszy się coraz większym powodzeniem.

Więcej o produktach na: www.modernline.info.pl

Powiązane artykuły:

Nowości Modern Line – Slim porous i trawertyn

Nowości Modern Line

Czyżowice | 3 czerwca 2016

Najnowsze trendy aranżacyjne stawiają na ekologię i powrót do natury.

Slim Rust. Beton i rdza, czyli połączenie idealne

Slim Rust

Czyżowice | 6 kwietnia 2016

Tegoroczna nowość w portfolio polskiej marki Modern Line.

Modern i eko

Modern i eko

CZYŻOWICE | 13 stycznia 2016

Betonowa kostka lub płyty w wymiarze eko to obecnie trend wciąż rosnący.

Concret na zamówienie

Concret

Czyżowice | 11 listopada 2015

Beton architektoniczny daje spore pole do popisu.

Schemat złamany

Schemat złamany

Czyżowice | 9 października 2015

Multi, z kolekcji Modern Line, daje pole do popisu.