Z wami!

Turek |

27 listopada 2019 | Ludzie | Wydarzenia

Jesteśmy głęboko poruszeni informacją, jaka dotarła do redakcji „Da” dziś rankiem. Jak brzmi komunikat prasowy, w nocy z 26 na 27 listopada 2019 roku miał miejsce pożar w zakładzie produkcyjnym Profim w Turku, w wyniku którego zniszczeniu uległa część hali produkcyjnej. Ten nieszczęśliwy i niezależny od Profim wypadek ma charakter siły wyższej.

Profim jest jednym z najbardziej znaczących polskich graczy w branży wyposażenia wnętrz. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. W ciągu ćwierć wieku działalności firma stworzyła blisko 100 kolekcji siedzisk. Profim zatrudnia blisko 1800 osób i produkuje około 120 000 siedzisk miesięcznie. Sieć sprzedaży spółki obejmuje współpracę z dealerami w 30 krajach. Dla nas jest również partnerem, z którym zrealizowaliśmy i realizujemy kilka pięknych przedsięwzięć. 

Jak podaje komunikat prasowy Zarządu Profim Sp. z o.o. zdarzenie to będzie miało okresowy wpływ na możliwości produkcyjne, a dokładny zakres i termin ograniczeń jest w trakcie analiz. Zarząd podejmuje wszelkie czynności i starania, aby zminimalizować wpływ tego zdarzenia na działalność operacyjną firmy. 

Niedawno podczas targów Warsaw Home zachwycaliśmy się zwiewnym stoiskiem Profimu, które zaprojektowała Maja Ganszyniec. To wtedy wybraliśmy do naszej redakcji nowe biurowe fotele –  modele premierowe, które zachwyciły nas od pierwszego spojrzenia i osobistego testu. Tak właśnie chcemy pracować – wygodnie i pięknie. Na takie meble warto poczekać. Nawet chwilkę dłużej.

Redakcja

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Wygodne home office

Wygodne home office

Warszawa | 28 marca 2023

Zaglądamy do domowych biur architektek wnętrz z Jam Kolektyw

Jest mocno niszowo!

Jest mocno niszowo!

Poznań | 1 lipca 2022

Rozmawiamy z Cyrylem Zakrzewskim, którego meble podbiły targi w Mediolanie