Z miłości do vintage [zdjęcia]

W niewielkim warsztacie na warszawskiej Pradze, powstają meble, które są wynikiem pasji, rzemiosła i miłości do designu. Każdy mebel traktowany jest indywidualnie, robiony z dbałością o szczegóły. Cóż za vintage!

– Uwielbiam naturalne drewno, ale większym uczuciem darzę tkaniny. Idealnych, jestem w stanie szukać długo i daleko. Dlatego najbardziej cieszy, jak klienci mówią, że urzekło ich wykończenie i dobór tkanin – opowiada nam Sylwia Biegaj, która przywraca świetność pięknym polskim meblom. Wszystkie jej meble i dodatki tworzone z najwyższej jakości materiałów oraz poszanowaniem środowiska naturalnego. Większość wykorzystywanych tkanin produkowana jest w małych, europejskich manufakturach o proekologicznym nastawieniu.

– Czasami poświęcając więcej uwagi rzeczy, nad którą pracuję, owocuje nietuzinkowym efektem. Poszukiwanie, sprawdzanie, docieranie do nowych rozwiązań powoduje, że rzemiosło jakim się zajmuje odkrywa nową jakość – dodaje Sylwia.

W ofercie jej pracowni znaleźć można meble drewniane oraz tapicerowane. Niebawem w stałej ofercie pojawią się tekstylia do wystroju wnętrz.

Więcej na: www.sylwiabiegaj.pl

no images were found

Powiązane artykuły:

Dwadzieścia filmów z najlepszymi wnętrzami vintage

Filmowe inspiracje

| 17 stycznia 2021

Dwadzieścia filmów z najlepszymi wnętrzami vintage. Polecamy nasze ulubione!

Fotel Tulipan, jeden z najpiękniejszych projektów okresu PRL, wreszcie dostępny

Tulipan

Radomsko | 25 marca 2020

Marzenie Teresy Kruszewskiej w końcu się spełniło

Vintage na skraju lasu

Vintage wypoczynek


Chociwle | 24 stycznia 2017

Wysmakowane wnętrza zaglądają również do „polski powiatowej”.

Cuda w Milanówku

Cuda w Milanówku

Milanówek | 11 kwietnia 2016

Ok. 1200 eksponatów liczy kolekcja vintage Beaty Bochińskiej.