W odcieniach mchu i oliwki

Odzieżowa marka COS i meblowy HAY znów współpracują. Tym razem zaprezentowali kolekcję, która niesie ze sobą paletę produktów inspirowanych przyrodą, z naciskiem na zieleń w odcieniach mchu i oliwki.

Kolekcja przedmiotów codziennego użytku została wyselekcjonowana przez dyrektor kreatywną COS Karin Gustafsson i obejmuje obszary pracy, życia i kuchni. – Jesteśmy pełni podziwu dla tego, co tworzy HAY i dzielimy z nimi wiele wspólnych wartości. Cieszymy się na dalsze relacje z nimi i z tego, że możemy proponować naszym klientom coś nowego. Tę współpracę można określić jako „HAY widziany oczami COS” – mówi Karin Gustafsson.

– Od wielu lat mamy przyjemność pracować z marką COS nad projektami na różnych płaszczyznach. HAY znajduje się na pograniczu mody i architektury, a COS to dla nas idealny partner – mówią Mette i Rolf Hay, współzałożyciele HAY.

Kolekcja COS x HAY będzie dostępna w sklepach COS w Londynie przy High Street Kensington, w Wiedniu przy Neubaugasse, i w Gothenburgu przy Lilla Nygatan; wybrane przedmioty z kolekcji będą również dostępne w Europie na www.cosstores.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Ożywcza metamorfoza

Ożywcza metamorfoza

Los Angeles | 30 grudnia 2022

Duńska marka reinterpretuje osiem klasycznych projektów Eamesów

Spotkanie dwóch światów

Spotkanie

Londyn | 9 sierpnia 2019

Mark Borthwick autorem najnowszej kampanii wizerunkowej COS.

Zobaczyć przyszłość

Zobaczyć przyszłość

mediolan | 16 kwietnia 2019

Marka odzieżowa COS zaprezentowała w Mediolanie instalację „Conifera".