Velux ArchiTips. Nowa platforma dla architektów i miłośników architektury

Warszawa | Tekst promocyjny

14 października 2020 | Architektura | Velux |

Nowa platforma Velux ArchiTips to rozwiązanie, które ucieszy niejednego poszukiwacza branżowej wiedzy. To miejsce stworzone dla architektów przez architektów, którego celem jest propagowanie najlepszych rozwiązań, edukowanie oraz merytoryczne wsparcie dla branży.

W ramach platformy grono ekspertów przygotowało szereg artykułów, porad i materiałów w formie wideo, ujętych w trzech sekcjach: wskazówki, artykuły i filmy. Publikowane materiały przybliżają zagadnienia techniczne związane z prawidłowym montażem oraz prezentują funkcjonalność narzędzi i programów do analiz, i wizualizacji tak niezbędnych w dzisiejszej pracy architekta. Nowa platforma internetowa ma stać się miejscem spotkań między architektami i profesjonalistami oraz pobudzać do dyskusji, i wymiany doświadczeń.

Velux ArchiTips

Na platformie znajdziecie mnóstwo merytorycznej wiedzy, w tym ciekawe materiały wideo. Np. o tym jak łatwo korzystać z Velux Daylight Visualizer prostego narzędzia do symulacji i analiz natężenia światła dziennego na etapie projektowania budynku. Umożliwia ono modelowanie i generowanie modeli 3D oraz pomaga obliczyć poziom natężenia światła dziennego oraz wartość współczynnika światła dziennego.

VELUX-baner-designalive

Grupa Velux i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Więcej na: www.velux.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: