Niczym z toskańskiej piwniczki

Warszawa | Materiał partnera

27 lipca 2022 | Design |

Gaggenau prezentuje serię profesjonalnych chłodziarek do wina Vario z serii 400.

Długi ciepły wieczór, muzyka i doskonałe wino w idealnej temperaturze to świetny sposób spędzania czasu z bliskimi w letnie dni. Jak zachwycić swoich gości wyjątkowym winem i wydobyć z niego bukiet smaków i aromatów? Kluczowe są odpowiednie warunki przechowywania. W najlepszych światowych winiarniach służą do tego klimatyczne piwniczki, w których panuje optymalna dla wina atmosfera. W warunkach domowych parametry te osiągniemy dzięki profesjonalnym chłodziarkom do wina.

Gaggenau, luksusowa marka profesjonalnych urządzeń gospodarstwa domowego, prezentuje najnowsze rozwiązania w tej kategorii – chłodziarki do wina  Vario z serii 400, których wyróżnikami są ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, staranne wykonanie i najwyższej klasy technologia.

W chłodziarkach Vario 400 panuje stała, kontrolowana temperatura w zakresie od +5 do +20 stopni Celsjusza. W zależności od modelu pomieszczą one od 70 do 99 butelek wina. Możliwa jest elastyczna konfiguracja wnętrza, dzięki dodaniu jednej lub usunięciu kilku tac. W zależności od modelu, dwie lub trzy niezależne od siebie strefy klimatyczne są sterowane za pomocą intuicyjnego wyświetlacza TFT touch, utrzymując przy tym wilgotność powietrza na ustalonym poziomie.

Zapachy i drżenia, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na wino, ograniczono poprzez zastosowanie silnika z redukcją wibracji oraz filtra powietrza z węglem aktywnym.

Chłodziarki Vario 400 nie tylko zadbają o wino, ale także, dzięki wyjątkowemu, eleganckiemu designowi, będą ozdobą każdej luksusowej kuchni. Urządzenia mają szklane drzwi, chroniące przed promieniowaniem UV, których obramowanie może być wykonane z tego samego materiału co meble kuchenne lub ze stali nierdzewnej.

Wnętrze z w pełni wysuwanymi tacami na butelki, wykonanymi z drewna dębowego i aluminium w kolorze antracytu, zapewnia butelkom wina bezpieczeństwo i dodaje chłodziarkom klasy i niezwykłej elegancji. Całość podkreśla piękne oświetlenie ciepłym białym światłem ledowym, które pozawala na doskonałe wyeksponowanie kolekcji win.

Gaggenau jest producentem najwyższej jakości urządzeń gospodarstwa domowego i cieszy się pozycją lidera innowacji w zakresie technologii i wzornictwa „Made in Germany”. Wielokrotnie nagradzane urządzenia tej marki, której historia sięga 1683 roku, zawsze rewolucjonizowały wyposażenie domowych kuchni. Jej sukces oparty jest na postępie technicznym i wyrazistej formie w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością.

Od roku 1995 Gaggenau jest spółką koncernu BSH Hausgeräte GmbH z Monachium, obecną dzisiaj w ponad 50 krajach i dysponującą 24 flagowymi salonami wystawienniczymi w największych światowych metropoliach.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Vario 200 Nowa gama produktów chłodzących do zabudowy od Gaggenau

Dusza kuchni

Warszawa | 12 lutego 2021

Nowa gama produktów chłodzących do zabudowy od Gaggenau