Moduły na kwiaty na kultowym regale

Marka USM i jej system mebli modułowych od kilku dekad nieprzerwanie zachwycają architektów, a regał Haller doczekał się już kultowego statusu. Teraz pojawiła się jego odświeżona wersja z akcesoriami do uprawy roślin, które w ostatnich latach zdominowały wnętrza domowe i przestrzenie publiczne.

Regał modułowy z miejscem na doniczki

W skład regałów szwajcarskiej marki wchodzą panele z wycięciami na doniczki, doniczki oraz zestaw do podlewania. Do wyboru mamy panele w pięciu rozmiarach i 14 kolorach, natomiast doniczki USM są dostępne w jednym rozmiarze i dwóch kolorach (terakota oraz bazalt).

USM to przede wszystkim system modułowych mebli biurowych, który umożliwia z jednej strony doskonałe dopasowanie ich do aktualnych wymagań, a z drugiej pozwala na późniejsze wielokrotne zmiany, rozbudowy i przebudowy. A wszystko zaczęło się od małego warsztatu rzemieślniczego powstałego w Szwajcarii w 1885 roku. Krok po kroku, doskonaląc techniki produkcji, firma zyskała coraz większe uznanie w kraju, Europie i świecie. Dziś USM to symbol ponadczasowego stylu oraz najwyższej jakości. Firma z tradycjami proponuje rozwiązania dla domu, biura i instytucji użytku publicznego.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły:

Niepowtarzalne meble ze słomy. Kunszt rzemiosła w projekcie Adama Goodruma i Arthura Seigneura

Słomą malowane

Paryż | 30 października 2020

Kunszt rzemiosła w projekcie Adama Goodruma i Arthura Seigneura

Twórczość Olgi Tokarczuk w Bibliotece Końca Świata

Dla potomnych

Spitsbergen | 5 października 2020

Twórczość Olgi Tokarczuk zachowana na wieki w śniegach Arktyki

Type02 od Tylko. Przymierzasz, klikasz i masz!

Idealne dopasowanie

Warszawa | 26 września 2020

Te meble możesz dostosować do swoich potrzeb przez... aplikację!