Tymczasowy butik Nenukko

Warszawa | MAC

6 grudnia 2012 | Design | Rzeczy | Styl życia | Wydarzenia |

Nowa kolekcja działającej od 4 lat marki oraz najnowsze projekty pomorskiej grupy Tabanda to największe atrakcje kolejnej odsłony pop up shopu, przygotowanego przez Nenukko.

Nowa kolekcja działającej od 4 lat marki oraz najnowsze projekty pomorskiej grupy Tabanda to największe atrakcje kolejnej odsłony pop up shopu, przygotowanego przez Nenukko.

Specjalny tymczasowy butik zimowi zagości we wnętrzach showroomu Pret-a-Porter PR na dwa grudniowe dni, od 14 do 16 grudnia. Wszyscy goście odwiedzający butik mogą liczyć na specjalne świąteczne okazje, zniżki, przeceny oraz zupełnie nowe premierowe produkty w limitowanych ilościach. Nenukko zaprezentuje kurtki, płaszcze, spodnie, sukienki, bluzy i koszule, także te z najnowszej kolekcji marki, czyli D.A.U. Oczywiście wszystko będzie można kupić na miejscu. Organizatorzy ostrzegają, że w poprzednich sezonach towar wyprzedał się do ostatniej sztuki, a powtórek nie będzie.

Zaproszenie do wspólnego spotkania z klientami przyjęła również pomorska grupa projektowa Tabanda, która do Warszawy przywiezie m.in. jedną ze swoich „gorących” nowości, czyli krzesło Diago. Przypomnijmy, że to pierwsze krzesło zrealizowane przez to trio projektowe. Do jego stworzenia twórcy użyli swojego ulubionego materiału, czyli sklejki, łącząc ją z aluminium. Tabanda przyjedzie do stolicy także z wcześniejszymi produktami.

Tymczasowy butik zainauguruje działalność 14 grudnia (na otwarcie obowiązuje wstęp z zaproszeniami) i potrwa do 16 grudnia w Pret-a-Porter PR w Warszawie (ul. Hoża 51) – w weekend będzie czynny od godz. 12.00 do 20.00.
„Design Alive” jest patronem medialnym pop up shopu.

Więcej: www.nenukko.com, www.pretaporter-pr.com, www.tabanda.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Zimowy numer „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Numer pełen premier

Warszawa | 21 grudnia 2020

Zimowe wydanie „Design Alive” z podtytułem „Kolekcje” już w sprzedaży

Pobierz za darmo wydanie cyfrowe wiosennego Design Alive pod hasłem „Miłość”! Udostępniamy też archiwalne numery w wersji cyfrowej – #zostańwdomu

Miłość

Warszawa | 18 marca 2020

Magazyn Design Alive nr 32 dostępny za darmo!

DA 31 już z nami!

DA 31 już z nami!

Warszawa | 29 listopada 2019

"10 lat Design Alive". Prezentujemy wam kolejne wydanie magazynu

10 lat 10 symboli Wystawa urodzinowa Design Alive

10 lat. 10 symboli

Warszawa | 7 października 2019

Wystawa urodzinowa Design Alive. Zaczynamy świętować