Studiuj Design Management

warszawa | promocja

29 czerwca 2014 | Design | Wydarzenia |

Trwaja zapisy na studia podyplomowe Design Management – zarządzanie rozwojem nowego produktu.

– Nasz absolwent szybko stanie się niezbędnym w firmie człowiekiem gwarantującym sukces wdrożenia nowego produktu, niezależnie od branży, w której pracuje, czy zamierza pracować – mówi prof. Marek Adamczewski, wykładowca  na studiach Design Management.

Już po raz siódmy  Instytut Wzornictwa Przemysłowego  oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uruchamiają studia podyplomowe Design Management, które powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania rozwojem nowego produktu. Do tej pory studia ukończyło 330 studentów.

Studia podyplomowe Design Management skierowane są do osób, które chcą usystematyzować wiadomości, zdobyć kompleksową wiedzę uzupełniającą i cenią sobie nauczanie poprzez praktykę w trybie warsztatowym. Studia przygotowują przede wszystkim do pracy na stanowisku menedżera wzornictwa w firmach wdrażających nowe produkty.

Program studiów  został opracowany tak, by przekazać  pełna wiedzę potrzebną przyszłym menedżerom produktu. W szczególności obejmuje on: proces rozwoju nowego produktu wzorniczego, ekonomię finansów, zarządzanie marką, teorię wzornictwa, ergonomię, zarządzanie i prawo. Program z  roku na rok jest udoskonalany, zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów.

W bieżącej edycji zostały wzmocnione zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych praktyków znających realia polskiego rynku – menedżerów firm wdrażających wzornictwo  oraz projektantów wdrażających nowe produkty. Dzięki warsztatowej formie zajęć studenci nabywają umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych, gdzie stosując poznaną metodykę uczą się  łączyć i skutecznie wykorzystywać wiedzę z różnych dziedzin.

Zapisy na studia odbywają się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o studiach, zasady rekrutacji i lista dokumentów wymaganych do rekrutacji dostępne są na stronie: www.iwp.com.pl

Kontakt:
tel. (22) 860 01 65
e-mail: studia@iwp.com.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Co nowego w designie, architekturze i sztuce? Polecamy najciekawsze październikowe wydarzenia

Kierunek: sztuka!

Warszawa | 1 października 2020

Polecamy najciekawsze październikowe wydarzenia

Centrum świata jest tam, gdzie jestem ja

Na peryferiach

Cieszyn | 3 marca 2015

Rozmowy "Design Alive": Peryferie w ramach 10. urodzin Zamku Cieszyn.

Jest Designer Roku 2014!

IWP nagradza

warszawa | 25 października 2014

Poznaliśmy laureatów konkursu Dobry Wzór.