Spółdzielcy stawiają na drukowanie

Wrocław | MAN

17 lipca 2013 | Design | Rzeczy |

Pod koniec czerwca wystartowała PriPla. To nowa marka spółdzielni socjalnej Panato, specjalizującej się w m.in. drukowaniu 3D.

Pod koniec czerwca wystartowała PriPla. To nowa marka spółdzielni socjalnej Panato, specjalizującej się w m.in. drukowaniu 3D.

PriPla czyli Print&Play ma inspirować i zachęcać do zabawy drukiem 3D – zapewniają w Panato. Technologia druku staje się coraz popularniejsza, zastosowanie znajduje nie tylko w przemyśle i badaniach, ale także zaczyna trafiać „pod strzechy”. Sięgają po nią i projektanci, i użytkownicy stworzonych przez nich idei czy obiektów. W końcu drukarki jak mało które narzędzie dają możliwość indywidualizowania. – Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących indywidualność i nowoczesność, a także biur architektonicznych, projektantów i artystów. W Panato stawiamy na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań i eksperymenty. Druk 3D daje duże pole do popisu, zarówno nam jak i naszej wyobraźni – tłumaczy Natalia Polakowska, projektantka PriPla i prezes zarządu WSS Panato.

PriPla jest częścią Panato, spółdzielni specjalizującej się w projektowaniu i produkcji nietypowych przedmiotów, opakowań oraz elementów wyposażenia wnętrz, jak również prowadzi konsultacje w zakresie aranżacji przestrzeni, warsztaty z sitodruku, fotografii czy recyklingu.

Więcej: www.panato.org, www.pripla.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Ekspresyjne oblicze prostych form

Wydrukowane

warszaw | 2 sierpnia 2019

Ekspresyjne oblicze prostych form w obiektywie Pszemka Dzienisa.

Pierwsze krzesło wydrukowane z poliuretanu

The Soft Gradient

Nowy Jork | 22 maja 2015

Microstructures - krok w rozwoju cyfrowego tworzenia materiałów.