Ruszył e-sklep Kinnarps z najpopularniejszymi meblami marki

Jednym z elementów DNA skandynawskiej marki Kinnarps oferującej meble i rozwiązania do aranżacji wnętrz, jest harmonijne połączenie estetyki, funkcjonalności, ergonomii i zrównoważonego rozwoju. Te wartości pozwalają na tworzenie ponadczasowej oferty, która pozytywnie wpływa na każdego użytkownika. Niedawno uruchomiony e-sklep Kinnarps, to kolejny krok w tym właśnie kierunku. 

W ofercie wirtualnego sklepu znajdują się bestselerowe modele foteli biurowych, krzeseł do nauki dla dzieci, biurek elektrycznych oraz popularnych akcesoriów. Dzięki temu rozwiązaniu klienci z całej Polski mają możliwość obejrzenia produktów na stronie internetowej i zamówienia ich przez Internet. 

– Dostępna w Internecie oferta mebli Kinnarps stanowi odpowiedź na ewolucję rynku oraz zmiany zachowań i postaw naszych klientów związane z rozwojem wirtualnych kanałów sprzedaży, a także wzrostem ich świadomości w takich obszarach, jak zrównoważony rozwój i gospodarka obiegu zamkniętego – komentuje Beata Osiecka, prezes Kinnarps Polska.

e-sklep Kinnarps

Nowy e-sklep Kinnarps wykorzystuje rozwiązanie e-commerce, które pozwoli na rozwijanie tego kanału sprzedaży nie tylko z myślą o klientach z sektora MŚP oraz indywidualnych, lecz także ułatwi obsługę firm, które podpisały z marką umowy na dostawę wybranego asortymentu.

Dodatkowo, funkcjonujący od września 2018 roku internetowy outlet mebli poekspozycyjnych Kinnarps cieszy się rosnącym zainteresowaniem, dzięki zwiększającej się świadomości klientów w dziedzinie zrównoważonego designu. W ofercie outletu Kinnarps, który pozostaje pod dotychczasowym adresem outlet.kinnarps.pl, dostępne są meble poekspozycyjne Kinnarps, m.in. biurka, fotele i sofy, krzesła gościnne, sprawdzające się zarówno w biurach, jak i przestrzeniach domowych. 

www.kinnarps.pl/sklep

e-sklep Kinnarps

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: