Przytulne ściany

Flagowym produktem polskiej marki Fluffo są akustyczne panele ścienne, mające formę kolorowych kształtek 3D. Idea miłych w dotyku i przytulnych ścian, które sprawiają, że w pomieszczeniach poprawia się akustyka, zawojowała ostatnio przestrzenie biurowe, domowe sypialnie, salony i dziecięce pokoje.

Marka Fluffo właśnie zaprezentowała nową ofertę produktową, podzieloną na sześć kolekcji, pozostających w zgodzie z ideą wnętrza, w którym pierwsze skrzypce gra przytulność, design i doskonała akustyka.

Najnowsza jest kolekcja Fluffo ART, która powstała we współpracy z Joanną Kabalą, młodą, polską projektantką. Wielkoformatowe panele ścienne, które występują w pięciu geometrycznych wzorach, to dzieła sztuki użytkowej, które można dowolnie ze sobą miksować, obracać i zamieniać miejscami, tworząc ozdobne kompozycje na ścianach. Z kolei, aż 32 wzory kolorowych kształtek 3D tworzy gama miękkich paneli Fluffo SOFT, dzięki którym wnętrza stają się ciche, przytulne i miłe dla oka. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie ma powstać niebanalna dekoracja ściany, która poprawi akustykę. Marka zaprezentowała także linię produktów Fluffo IZO, do izolacji dźwiękowej, która składa się z pięciu geometrycznych kształtów. Przy ich pomocy można doskonale wygłuszyć i izolować od hałasów pomieszczenia zarówno w domach, jak i biurach.

Marka Fluffo oferuje także wiele zastosowań do budynków komercyjnych i przestrzeni użytkowych, o wyśrubowanych wymaganiach przeciwpożarowych. W takich miejscach z powodzeniem można stosować produkty z linii Fluffo FIRE-RESIST, obejmującej 16 wzorów. Do montażu na powierzchniach szklanych przeznaczono gamę Fluffo GLASS. Geometryczne kształtki, mocowane przyssawkami do szklanych ścian, absorbują dźwięki i redukują pogłos. Jednocześnie stanowią dekoracyjny element we wnętrzach. Do dużych przestrzeni biurowych typu open-space i szerokich korytarzy zaproponowano Fluffo AIR, czyli akustyczne panele podwieszane do sufitu.

Łącznie produkty Fluffo umożliwiają tworzenie blisko 6400 oryginalnych kombinacji wzorów, kształtów i kolorów.

Więcej na: www.fluffo.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Piękna ściana. O trendach w wystroju wnętrz rozmawiamy z twórcami marki Kalithea

Piękna ściana

Leszno | 15 lutego 2021

O trendach w wystroju wnętrz rozmawiamy z twórcami marki Kalithea