Prywatna plaża w… sypialni

Hayka, znana z produkcji pościeli imitujących siano, słomę, mech i kosmos, wypuściła na rynek nowy komplet Plaża. – Dzięki niemu każdy będzie mógł plażować praktycznie bez ograniczeń, 365 dni w roku, nawet gdy za oknem pada śnieg – mówi Gosia Dziembaj, właścicielka Hayki.

Pościel jest wykonana z wysokiej jakości satyny bawełnianej. Materiału wytrzymałego, ale także miękkiego w dotyku. Jednak najważniejszy, tak jak w przypadku innych produktów szczecińskiej marki Hayka, jest nowatorski koncept. Na pościeli znajduje się maksymalnie realistyczny nadruk nadmorskiej plaży. A co możemy znaleźć na naszej „domowej plaży”? Mnóstwo ukrytych skarbów, takich jak zgubione przez plażowiczów drobiazgi, czy rzeźbione wodą kamienie. Jest też morze, ciepłe fale rozbijające się o piaszczysty brzeg.

Pościel dostępna jest w wielu rozmiarach, od najbardziej standardowych, po indywidualnie komponowane zestawy. W Hayce można dopasować do własnych potrzeb zarówno rozmiar poszwy na kołdrę, który zaczyna się od 135×200 cm, a kończy aż na 220×240 cm, po różnej wielkości poszewki na poduszki. W piaskowym asortymencie znajdują się także dzianinowe prześcieradła na gumce oraz poduszki dekoracyjne wypełnione łuską gryki.

Więcej na: www.hayka.eu

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowe wzory MyAlpaca

Nowe wzory MyAlpaca

Krosno | 20 października 2019

Miękkie, eleganckie pledy, klasyczne formy i wzór Toile de Jouy