Pościel dla świadomych

Free Love to nowy projekt firmy HOP Design, która znana jest z produkcji wysokiej jakości pościeli. Tym razem projektanci postawili na pościel z oryginalnym wzorem.

– Łóżko to bardzo intymne miejsce gdzie możemy być w 100 proc. sobą. Kojarzy nam się ze zmysłowością i cielesnością. Miłość jest piękna bez względu na płeć, wiek i przekonania – mówi Kinga Chmielarz-Hulak, która nadzorowała projekt. Wzór ukazuje subtelne nawiązania do miłości cielesnej, która jest piękna i ma wiele obliczy. Dzięki temu widzimy jak bardzo jest to osobista sfera każdego człowieka.

Projekt skierowany jest do osób nowoczesnych, tolerancyjnych oraz świadomych. Pościel powstała przy współpracy ze studiem Marmolada Design, które stworzyło ilustrację na tkaninę. Do produkcji HOP Design używa bardzo miękkiej, miłej w dotyku bawełny o splocie satynowym. Tkanina jest wytwarzana w Polsce, a pościel szyta w tradycyjny sposób lokalnie z poszanowaniem środowiska.

Twórcy grafiki to Magda Pawlas i Dominika Wysogląd. Pościel powstała w sześciu rozmiarach i jest sprzedawana w zestawach z poszewkami na poduszki w cenie od 299 zł.

Więcej szczegółów na www.hop-design.eu

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowe wzory MyAlpaca

Nowe wzory MyAlpaca

Krosno | 20 października 2019

Miękkie, eleganckie pledy, klasyczne formy i wzór Toile de Jouy

Prywatna plaża w… sypialni

Domowa plaża

Szczecin | 23 czerwca 2017

Hayka, znana z pościeli imitujących siano, wypuściła nowy komplet Plaża.