Porządkowanie przestrzeni

Fam Fara to młoda polska marka, która szczyci się tym, iż tworzy przedmioty estetyczne i funkcjonalne z materiału, który jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim przyjazny dla środowiska i naturalnie piękny.

– W naszym dążeniu do porządkowania przestrzeni, przyświeca nam idea wielofunkcyjności, elastyczności i minimalizmu – przekonują twórczynie marki, Karolina Kosińska-Ageev i Kinga Kosińska. – Do każdego projektowanego przedmiotu podchodzimy jak do własnego. A stając się jego użytkownikiem – wymagamy i oczekujemy. Projektujemy meble na lata, których nienachalna, neutralna estetyka świetnie wpasowuje się do różnych wnętrz, a lekkość konstrukcji i wymienność wybranych elementów umożliwia ich łatwy transport i adaptację do zmiennych potrzeb użytkowników w coraz bardziej mobilnym świecie.
Naszym wyróżnikiem jest jakość. Każdy mebel wykonujemy na zamówienie, dbając o najmniejszy detal i rzetelne wykończenie.

Marka ma obecnie w kolekcji dwie kolekcje. System mebli Kubbiki to dziewięć wymiennych modułów stwarzających pole do kreatywnych przeobrażeń, dostosowując się do potrzeb użytkownika i możliwości przestrzennych. Poszczególne elementy w formie otwartych półek o regulowanej wysokości lub zamkniętych szafek i szuflad oferują różne sposoby porządkowania książek, zabawek czy ubrań, pełniąc funkcję uniwersalnego mebla, który dobrze sprawdzi się w biblioteczce czy sypialni, jak i w dziecięcym pokoju. Wytrzymały materiał (sklejka liściasta wykończona olejami i woskami naturalnymi) i potencjał aranżacyjny sprawiają, że te meble będą trwać przez lata elastycznie dopasowując się do rosnących potrzeb i zmian w gustach.

Druga kolekcja, system modułowych mebli Ład projektu Grynasz Studio, dedykowany jest zarówno do przestrzeni domowych jak i pracowni czy biur. Dzięki zastosowanym funkcjom poszczególnych modułów i możliwości łączenia, można skomponować spersonalizowane biurko, meblościankę-półkę, czy np. łazienkowy organizer. Użytkownik sam decyduje o wielkości i zawartości poszczególnych zestawów. Ilość kombinacji jest nieograniczona.

Więcej na: www.famfara.com.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Dbamy o siebie nawzajem

Dbamy o siebie nawzajem

Warszawa | 2 kwietnia 2023

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz zaprosili nas do swojego świata