Polski sukces [wideo]

warszawa | MaRCIN MOŃKA

18 marca 2014 | Design | Rzeczy |

Warszawski start-up CSTM  został zwycięzcą tegorocznego Launch Festival w San Francisco, czyli jednej z najważniejszych konferencji poświęconej innowacjom.

Właśnie na tej konferencji zadebiutował m.in. Dropbox, Hipmunk, Mint czy Spacemonkey. Spośród wielu chętnych, organizatorzy wyłaniają 40 startup’ów, których prezentacje śledzone są przez widzów internecie oraz kilkutysięczną widownię na miejscu. Panel sędziów składa się ze światowej elity startup’owej, których produkty zmieniły świat.

CSTM został nagrodzony w kategorii  „Best Technical Achievement”. Zarówno sędziowie jak i uczestnicy konferencji docenili technologię, która w przyszłości mocno zrewolucjonizuje sposób w jaki kupujemy meble. – Aplikacja CSTM umożliwia projektowanie w intuicyjny sposób mebli na wymiar przy użyciu tabletu lub telefonu. Klient, który jest współtwórcą mebla, może obejrzeć go we własnej przestrzeni, w realnych wymiarach jeszcze przed jego zakupem. Ułatwia to technologia Augmented Reality – przyznaje Hanna Kokczyńska z CSTM.

Po dokonaniu zamówienia rozpoczyna się zautomatyzowany proces produkcji mebla – dzięki temu czas oczekiwania jest skracany do niezbędnego minimum. Na razie w kolekcji produktów CSTM znajduje się regał Ivy oraz stolik kawowy Fold. Jak zapowiada marka – w tym roku pojawią się kolejne meble.

Więcej: www.cstm.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Tylko i aż takie proste

Aplikacja Tylko

Warszawa | 4 października 2015

Tylko, czyli unikatowe meble na zamówienie. Spersonalizowane