Paged Meble dla małych i nowoczesnych mieszkań

| TEKST PROMOCYJNY, MAC

5 grudnia 2011 | Rzeczy

Marka Paged Meble trafia do młodszego odbiorcy. Po meblach dziecięcych i młodzieżowych firma wprowadziła na rynek kolekcję Life Set, której poszczególne elementy zaprojektowano z myślą o małych i nowoczesnych mieszkaniach. Czyli takich, jakie wybierają osoby wchodzące w dorosłe życie.

Marka Paged Meble trafia do młodszego odbiorcy. Po meblach dziecięcych i młodzieżowych firma wprowadziła na rynek kolekcję Life Set, której poszczególne elementy zaprojektowano z myślą o małych i nowoczesnych mieszkaniach. Czyli takich, jakie wybierają osoby wchodzące w dorosłe życie.

W skład kolekcji wchodzą stół, krzesła, półki, komody i szafki. Rozmiary poszczególnych mebli sprawiają, że kolekcja doskonale sprawdza się w mniejszych przestrzeniach. A właśnie o meblach dla małych mieszkań, w których niewielkie powierzchnie muszą pomieścić wiele przedmiotów, a pomieszczenia często zmieniają swoje funkcję, stając się salonem, sypialnią, bawialnią czy kuchnią pomyślała marka Paged Meble tworząc kolekcję Life Set.

Paged Meble zresztą przygotowując nową kolekcję wziął pod uwagę, że najpopularniejsze mieszkania w Polsce mają dwa pokoje, a ich metraż waha się pomiędzy 45 a 60 metrów kwadratowych. Na takie mieszkania decydują się młodzi ludzie, wchodzący w dorosłe życie. Większość z nas wychowała się w mieszkaniach wypełnionych meblościankami. Trzeba przyznać, że były pojemne, ale niestety zazwyczaj odstraszały wyglądem i zajmowały całą wolną przestrzeń w pokojach. Projektanci Paged Meble tworząc nową linię Life Set postanowili przygotować takie rozwiązania, które spodobają się młodym, ponieważ są zarówno nowoczesne, jak i funkcjonalne.

Meble z kolekcji pokrywa naturalna okleina orzechowa a także szara kryjąca emalia. W konstrukcji mebla wykorzystano zmiękczone krawędzie, dzięki czemu np. pojemne komody sprawiają wrażenie optycznie mniejszych. Swoją dużą rolę w kolekcji spełnia regał, zwłaszcza w mieszkalnych przestrzeniach otwartych: nie tylko może pomieścić mnóstwo książek, płyt czy innych drobiazgów, ale również może znaleźć zastosowanie jako ścianka działowa, oddzielająca np. jadalnię od salonu.

Kolekcję Life Set zaprojektował Jacek Mikołajczak. – Zdecydowałem się na zastosowanie zupełnie innej filozofii mebla i odszedłem od tradycyjnego i stereotypowego systemu, w którym poszczególne elementy są z góry określone i przypisane do poszczególnych funkcji. Kolekcja Life Set jest odważna, stawia na aktywną rolę naszego postrzegania domowej przestrzeni – przyznaje projektant.

Kolekcja Life Set jest już dostępna w sprzedaży, można ją kupić w salonach Paged Meble oraz wybranych salonach meblowych w całej Polsce. Za stół z kolekcji zapłacimy ok. 2300 zł, kredens to wydatek ok. 1600 zł, szafka kosztuje (w zależności od wielkości) od 600 do 800 zł. Natomiast za regał zapłacimy ok. 2200 zł.

www.pagedmeble.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowa kolekcja ParelParel w hołdzie feministycznej ikonie, artystce Georgii O’Keeffe

Feministyczny hołd

Warszawa | 3 października 2020

Kolekcja ParelParel w hołdzie feministycznej ikonie Georgii O'Keeffe

Paged zaprasza na wystawę nowości online

Mimo przeszkód

Jasienica | 28 kwietnia 2020

W zastępstwie targów Salone del Mobile Paged zaprasza online

Czwarta odsłona unikatowej kolekcji Manuba

Czwarta Manuba

Gdynia | 19 czerwca 2019

Kolejna odsłona kolekcji łączy idee lokalności i zrównoważonego rozwoju.