Odlot na polskich meblach [zdjęcia]

poznań | MaRCIN MOŃKA

9 marca 2014 | Design | Miejsca | Rzeczy |

Od stycznia w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica podróżni mogą korzystać z nowej przestrzeni –  Business Executive Lounge. Specjalną strefę wypoczynku wyposażono w kolekcje mebli marki Noti.

Business Executive Lounge podzielono na trzy strefy: odlotową, chilloutową i plażową. W pierwszej z nich pasażerowie mogą skorzystać z miękkich i wygodnych foteli z kolekcji Teddy Bear inspirowanych latami 60. i zaprojektowanych przez Mikołaja Wierszyłłowskiego. Przestrzeń wzbogacono dodatkowo o wysokie stoliki oraz oświetlenie umożliwiające np. pracę na komputerze. Gdy trafimy do strefy chilloutowej możemy odpocząć w barwnych fotelach i sofach Manta, stworzonych dla Noti przez Piotra Kuchcińskiego. Do strefy plażowej trafiły z kolei  siedziska Hussar zaprojektowane przez Dorotę Koziarę, a przypominające kosze plażowe, które sprzyjają wyciszeniu, a intymna atmosfera sprawia, że czujemy się tam swobodnie.

To nie pierwsza realizacja Noti w obiektach użyteczności publicznej, gdzie niebagatelną rolę odgrywa funkcjonalność mebli. Do najważniejszych realizacji wnętrz użyteczności publicznej Noti wraz z architektami i projektantami należą m.in.: Centrum Onkologii w Warszawie, odziały Medicover w kilku miastach Polski, Biblioteka Uniwersytecka w Białymstoku, obiekty Cinema City w Tel Avivie, Budapeszcie i Pradze, Hotel Arnica w Szwajcarii, Hotel Meteory w Grecji czy hotele Marine i Ultramarine w Kołobrzegu.

Aranżację Business Executive Lounge na lotnisku w Poznaniu przygotowali Przemysław Lisiecki i Maciej Bogaczewicz.

Więcej: www.noti.pl, www.airport-poznan.com.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Hala odlotów

Hala odlotów

Paryż | 17 lutego 2024

Niezwykła aranżacja terminalu na lotnisku Charles’a de Gaulle’a od Chzon studio