Nowości Noti. Do domu, biura i baru

Marka Noti zaprezentowała w ostatnich tygodniach kilka nowości, w tym m.in. fotel obrotowy Shieldon projektu Tomka Rygalika i stołki barowe Belem od Piotra Kuchcińskiego.

Shieldon to rozwiązanie do przestrzeni komercyjnych, w których nacisk kładzie się na zachowanie większego dystansu między stanowiskami w przestrzeni wspólnej. Wysokie oparcie przedłużone jest do boku, zapewniając prywatność i ochronę akustyczną. Druga strona fotela pozostaje otwarta, co pozwala na swobodny kontakt z otoczeniem. Fotel dostępny jest w dwóch wariantach. Z prawym lub lewym wysokim oparciem, co pozwala w elastyczny sposób wpisać go w zastaną przestrzeń. Siedzisko z możliwością odchylania i obracania dostosowuje się do preferencji użytkownika, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Belem to nowoczesne stołki barowe, które odnajdą się zarówno w przestrzeniach mieszkaniowych, jak i komercyjnych: hotelach, restauracjach, kawiarniach, ale też w biurach. Meble wyróżniają się soczewkową formą siedziska, którego wklęsła powierzchnia zapewnia wysoki komfort użytkowania. Siedzisko dostępne jest w wersji drewnianej oraz tapicerowanej. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów na podstawę i obręcz. Stołki Belem dostępne są w dwóch wysokościach. 

Więcej na: www.noti.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Stary dom z nowym duchem

Stary dom z nowym duchem

Poznań | 5 lutego 2024

Dom Agnieszki i Piotra Kuchcińskich na poznańskim Grunwaldzie czaruje urokiem