Nowe meble, nowa twarz

Fabryka Mebli Biurowych MDD zaprezentowała pod koniec października na targach Orgatec w Kolonii nowe kolekcje. Stoi za nimi projektant Krystian Kowalski.

– Po drugiej stronie zobaczyłem ludzi, którzy odważnie podchodzą do pomysłów, w otwarty sposób patrzą na nowe kierunki. MDD zaskoczyło wielu, to jest nowa twarz firmy – mówi projektant.

Krzesła i sofy Mesch oraz Ultra rozszerzyły ofertę Fabryki Mebli Biurowych MDD i jej nowej marki MDD Seating. Mesch to elegancki mebel o współczesnym charakterze, zaprojektowany, aby tworzyć przyjazne przestrzenie biurowe – dostosowuje się do potrzeb miejsca i pracowników. Możliwość wyboru  wysokości oparcia, kolorów ramy oraz tkanin daje duże pole do kreacji. Ultra, dla odmiany, ma wyznaczać nowy standard komfortu wśród krzeseł konferencyjnych. Dzięki miękkiej poduszce oparcia krzesło wyróżnia się wysokim komfortem siedzenia. Ultra jest współczesny produktem wykorzystującym zaawansowane technologie do uzyskania skomplikowanych kształtów i cienkich krawędzi o wyrafinowanej linii.

Krystian Kowalski urodził się w Warszawie (1982) w rodzinie artystów. Ukończył projektowanie produktu w Royal College of Art w Londynie oraz Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio. Od 2013 roku prowadzi w Warszawie pracownię projektową Krystian Kowalski Industrial Design.

Więcej na: www.mdd.pl

mdd_krystian_kowalski_designalive - 12

mdd_krystian_kowalski_designalive - 6

mdd_krystian_kowalski_designalive - 2

mdd_krystian_kowalski_designalive - 3

mdd_krystian_kowalski_designalive - 1

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Work Together

Work Together

Bydgoszcz | 19 stycznia 2020

Nowa siedziba MDD w Bydgoszczy