Nowa marka, nowy nurt

Komfort, doskonałe wzornictwo, bogactwo inspiracji, wszystko zaś w trosce o dobro planety i oszczędzanie zasobów. Na tej właśnie bazie powstała marka FDESIGN należąca do polskiej grupy Ferro.

Marka FDESIGN debiutuje na rynku z kolekcjami baterii i armatury do łazienki oraz kuchni. Kolekcjom towarzyszy również zestaw dedykowanych do nich akcesoriów. W ofercie znajdziemy modele zarówno spod znaku kreatywnego minimalizmu (kolekcje Meandro, Seppia, Brezza, Flusso, Pinea) jak i nowoczesnej, kunsztownej elegancji (Ardesia, Zaffiro). Nie zabrakło również klasyki nawiązującej do tradycji bogatego europejskiego wzornictwa (Lacrima).

Zastosowane rozwiązania technologiczne, takie jak aeratory, pozwalają obniżyć zużycie wody nawet o 50 proc. To zaś przekłada się również na mniejszy pobór energii na jej podgrzanie, dostarczenie, a także późniejsze zarządzanie ściekami. Co ważne, świadome gospodarowanie wodą nie odbywa się kosztem niższej funkcjonalności czy estetyki produktów. Wszystkie zastosowane elementy konstrukcyjne i użytkowe wyróżniają się wysoką trwałością. Potwierdza to wydłużona, bezpłatna gwarancja do 7 lat na takie kluczowe elementy jak głowice oraz korpusy baterii. FDESIGN dąży również do redukcji zużycia ołowiu, stąd wykorzystywany jest mosiądz o obniżonej jego zawartości na poziomie nawet przewyższającym standardy unijne. Ponadto polipropylenowe elementy korków click-clack, które znajdują się w zestawie z bateriami, zastąpiono metalowymi. Wszystko to w myśl zmniejszenia ilość obciążających środowisko tworzyw sztucznych.

Więcej na: www.f-design.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: