Nagrody dotarły do Gdyni

Design Alive Awards to jedyne w Polsce nagrody za kreatywne myślenie. Od trzech lat towarzyszy im wystawa krążąca po najciekawszych wydarzeniach w kraju. Po raz trzeci dotarła także na Gdynia Design Days. Oglądać ją można w dniach 3-12 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Tym razem wystawa Design Alive Awards ma szczególny wymiar dla festiwalu, ponieważ wśród laureatów zobaczyć możemy projektantów z Pomorza, współtworzących poprzednie edycje GDD: grupę Tabanda oraz studio Malafor.

Wystawa Design Alive Awards 2014 jest wyjątkowa także z innego powodu – laureaci tej prestiżowej nagrody prezentowani są na zdjęciach wydrukowanych na… śpiworach. Pomysł ten pomogła zrealizować firma Pajak Sport z Bielska-Białej. To nie pierwszy eksperyment „Design Alive” z innowacyjnymi technologiami. Debiutancka ekspozycja wykonana była ze starych banerów, druga z kolei z materiału Tyvek. Do wykonania tegorocznej użyto jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie wypełnień PrimaLoft® Silver. Same fotografie nadrukowano na satynowej tkaninie.

Sponsorami projektu są: Pajak Sport, Kinnarps, Barlinek, Schattdecor, Tołpa i Siemens. Więcej na: www.designalive.pl/#daa

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020 i głosujcie

Głosujcie!!!

Warszawa | 11 listopada 2020

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020

Design, przyjaciele i śpiew

Design i śpiew

Warszawa | 5 grudnia 2019

Wielkie świętowanie! Urodzinowa gala Design Alive Awards

Design Alive Awards 2019 Znamy zwycięzców!

Zwycięzcy!

Warszawa | 4 grudnia 2019

Design Alive Awards 2019 rozdane. Znamy laureatów

Design Alive Awards 2019. Ruszamy!

Ruszamy!

Warszawa | 12 listopada 2019

Design Alive Awards 2019. Poznajcie nominowanych