Miłość dla każdego od Bimba y Lola

Czym tak naprawdę jest miłość? Bimba y Lola, hiszpański kolektyw kreatywny, postanowił zapytać o to trzynastu artystów należących do organizacji non-profit APAMP.

W centrum akcji stanęła PZ Today, która wspólnie z APAMP stworzyła radosną opowieść celebrującą różnorodność, sztukę i miłość. Urodzona w Tajlandii a mieszkająca w Paryżu artystka często wykorzystuje w swoich pracach humor, aby szerzyć pozytywne przesłanie o akceptacji i szczęściu.

– Wierzymy, że kreatywność może uczynić świat lepszym, a ten projekt jest cenną okazją do pracy zgodnie z naszymi podstawowymi wartościami. Każdy moment jest doskonały, aby świętować miłość we wszystkich jej formach. Należy pamiętać, że miłość ma znaczenie ponad wszystko, trzeba się nią dzielić i celebrować – deklaruje Bimba y Lola.

Powstałe przedmioty, takie jak wazony, rzeźby czy świeczniki, są dostępne wyłącznie na stronie internetowej Bimba y Lola, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele dobroczynne.

APAMP

APAMP (Stowarzyszenie Rodzin Osób z Porażeniem Mózgowym) z siedzibą w Vigo (Hiszpania) jest stowarzyszeniem, którego misją jest przyczynianie się do rozwoju i polepszenia życia osób z porażeniem mózgowym lub pokrewnymi zaburzeniami oraz ich rodzin. Stowarzyszenie stwarza im możliwości podejmowania samodzielnych decyzji i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Ich podstawowe wartości są zakorzenione w sieci, współpracy, szacunku, solidarności, profesjonalizmie i zaangażowaniu. Ale także w kreatywności, ponieważ członkowie APAMP uprawiają sztukę i rzemiosło, aby wyrazić siebie, związać się ze sobą i żyć szczęśliwszym, zdrowszym życiem.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Redefinicja wazonu

Redefinicja wazonu

Warszawa | 7 września 2022

Ceramiczny manifest a może świętokradztwo? Arkadiusz Szwed przełamuje schematy

Owoce imaginacji

Owoce imaginacji

Paryż | 11 maja 2022

Japońska ceramiczka inspiracje czerpie z natury. Efekty zachwycają!