Marka BoConcept otworzyła siódmy salon

Marka meblowa BoConcept otworzyła pierwszy firmowy salon w stolicy Wielkopolski, przy showroomie Wyposażenia Wnętrz Mo przy ul. Głogowskiej 248 w Poznaniu. Na powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych można poznać bogatą ofertę marki: nowoczesne meble, lampy, dywany i dodatki dekoracyjne do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przestrzeni ogrodowych.

Salon meblowy BoConcept – nowe miejsce na mapie Poznania

Salon BoConcept w Poznaniu to siódmy salon meblowy marki w Polsce. Właścicielem nowej lokalizacji jest firma Design Soul, dla której jest to już trzeci, franczyzowy salon w Polsce. Pozostałe dwa znajdują się w Warszawie.

– Poznań od zawsze był dla nas ważnym punktem na mapie Polski. Od wielu lat odwiedza nas wielu klientów z Wielkopolski – mówi Kamil Maślanka, współwłaściciel firmy Design Soul. Myśląc o dalszym rozwoju marki w Polsce, był to dla nas naturalny kierunek. Na co dzień współpracujemy z wieloma architektami i projektantami, których biura znajdują się w województwie wielkopolskim. Nasze produkty są częścią wielu inwestycji powstałych w Poznaniu i okolicach, dotyczących zarówno prywatnych apartamentów, jak i projektów B2B takich jak: biura, miejsca użyteczności publicznej, hotele czy restauracje.

BoConcept promuje styl życia pod hasłem Live Ekstraordinær. Na niemal całym świecie pomaga swoim klientom tworzyć wnętrza dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dzięki meblom z ogromnymi możliwościami konfiguracji. Niemal wszystkie z nich, poczynając od regałów i łóżek, poprzez stoły, krzesła, sofy i fotele, mogą być dostosowane pod kątem rozmiaru, koloru, materiału, funkcjonalności, czy tapicerki, a w ofercie znajduje się ponad 120 różnych tkanin i skór.

BoConcept współpracuje ze światowej sławy projektantami, takimi jak: Morten Georgsen, Karim Rashid czy Henrik Pedersen. Tworzą oni kolekcje na wyłączność marki, które dostępne są tylko w jej salonach.

W konfiguracji idealnego mebla lub całej przestrzeni pomaga oferowana przez BoConcept bezpłatna Usługa Projektowania Wnętrz. Jej forma jest bardzo elastyczna i może to być prosta porada stylizacji lub pełny projekt wnętrza, w skład którego wchodzi wykonanie pomiarów, mood-boardy, wizualizacje 3D oraz dostawa i montaż mebli. Z usługi tej każdego miesiąca korzystają setki klientów na całym świecie. Osobistą rozmowę z projektantem można odbyć w salonie, domu, telefonicznie lub online – poprzez wideo czat, a zamówić ją można, dzwoniąc do najbliższego salonu lub wypełniając krótki formularz na stronie internetowej boconcept.com

BoConcept projektuje i produkuje meble w Danii od 1952 roku. Założyciele firmy to Jens Ærthøj i Tage Mølholm. Będąc młodymi rzemieślnikami, zbudowali swój mały warsztat w sennym miasteczku o nazwie Herning. Dzisiaj BoConcept globalną marką meblową z ponad 300 salonami w 64 krajach na 6 kontynentach.

Więcej na: www.boconcept.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Austriacki azyl

Austriacki azyl

Riezlerns | 3 stycznia 2020

Skandynawski klimat marki BoConcept w zimowym kurorcie