Luksusowa awangarda metalem płynąca

Niezwykła kreatywność, wielofunkcyjność, wysoka jakość i innowacyjność – włoska marka Antonio Lupi jest mistrzem w aranżowaniu łazienek nie z tej ziemi. To design przez duże „D” idealny dla wszystkich, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań projektowych w swoich domach.

Wyróżniający się język wyrazu to główny wyznacznik marki. Kombinacje kolorystyczne, proste lub złożone kształty o gładkiej powierzchni i technologia, która zapewnia wytrzymałość, to nieodłączne elementy wykorzystywane przez designerów tej toskańskiej firmy.

Nowe wykończenie sprawia, że wyposażenie łazienki zyskuje nowe oblicze. Mowa o opatentowanej ekologicznej powłoce Flumood zawierającej mikrocząsteczki metalu, które osadzają się na powierzchni. Pozwala to na uzyskanie jednorodnego wykończenia, zapewniając trwałość i łatwość w pielęgnacji. Powłoka Flumood jest oferowana w różnych wariantach kolorystycznych.

Elegancja, niekonwencjonalne rozwiązania projektowe i dbałość o detale sprawiają, że wyposażenie łazienkowe tworzone przez zespół projektantów Antonio Lupi to nie tylko przedmioty użytkowe, ale także małe dzieła sztuki.

Więcej na: www.antoniolupi.it

Powiązane artykuły: