Konkurs Hansgrohe. Citterio i Ty

WarSZAWA | ŁukASZ POTOCKI

14 października 2015 | Architektura | Design | Wydarzenia |

Konkurs  „Citterio i Ty”  inauguruje działalność Akademii Hansgrohe. Jest to nowy projekt zainicjowany przez firmę Hansgrohe, mający na celu poszerzanie kompetencji projektantów i studentów. W programie warsztaty, konkursy i stypendia dla najlepszych.

Konkurs  „Citterio i Ty” skierowany jest zarówno do projektantów jak i do studentów. Wystarczy przesłać projekt łazienki z użyciem jednej z trzech linii armatury autorstwa Antonio Citterio dla marki Axor. Może to być projekt przygotowany specjalnie na konkurs lub projekt już zrealizowanej łazienki z portfolio projektanta. Główna nagroda to kurs z zakresu projektowania na jednej z wiodących europejskich uczelni. Kurs będzie wybierany razem ze zwycięzcą, aby spełniał oczekiwania konkretnej osoby.  Dodatkowo do wygrania dwie nagrody specjalne: 5000 zł za projekt zrealizowanej łazienki oraz 5000 zł dla projektu studenckiego. Termin zgłaszania prac mija 10 grudnia 2015 roku.

Konkurs jest dwuetapowy. Najlepsi uczestnicy konkursu wybrani przez Jury w pierwszym etapie będą mieli możliwość zaprezentowania swych projektów bezpośrednio przed kapitułą 15 marca 2016 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

Jury konkursu:  Bogumiła Jung,  wykładowca na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP, projektantka; Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna magazynu „Elle Decoration”, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK, projektantka wnętrz, stylistka; Maria Tyniec, architekt wnętrz, publicystka; Ola Munzar, blogujący architekt wnętrz; Paweł Balcerzak, wykładowca ASP Wydział Wzornictwa  w Warszawie, Członek Zarządu SPFP, designer INNO+NPD; Wojciech Trzcionka, dyrektor wydawniczy „Design Alive”, publicysta i fotograf, Przewodniczący Jury; Robert Kamiński, Prezes Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.akademiahansgrohe.pl i www.facebook.com/akademiahansgrohe

plakat

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Piątka z architektem

Piątka z architektem

Warszawa | 12 kwietnia 2023

Architekci wnętrz prywatnie i zawodowo w cyklu wideorozmów. Można już oglądać!

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe

Skończona forma

TARNOWO PODGÓRNE | 20 kwietnia 2017

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe.

Axor Montreux. Perfekcyjny czar przeszłości

Axor Montreux

Warszawa | 23 stycznia 2017

Nowa propozycja klasycznych produktów do łazienki i kuchni.

Hansgrohe Polska świętuje swoje 20-lecie

Wspaniałe lata

Warszawa | 10 stycznia 2017

Hansgrohe Polska świętuje swoje 20-lecie.

Startuje konkurs Akademii Hansgrohe. Skończona forma to dopiero początek

Uwaga, konkurs!

Warszawa | 15 października 2016

Uwaga, konkurs Akademii Hansgrohe! Termin zgłaszania prac to 11 grudnia.

Axor One. Subtelna gra dotykiem

Axor One

Londyn | 30 września 2015

Interaktywny moduł sterujący projektu Barber & Osgerby.