Hansgrohe Polska świętuje swoje 20-lecie

29 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie firma Hansgrohe świętowała 20 lat istnienia w Polsce. W gronie ponad 400 gości znaleźli się architekci, projektanci, partnerzy, przedstawiciele prasy i blogosfery oraz przyjaciele i pracownicy firmy.

Robert Kamiński, prezes Zarządu Hansgrohe w Polsce, podsumował mijający rok jako bardzo udany. – Dla marki Axor był to rok wspaniały, dla marki Hansgrohe – wybitny – powiedział prezes podczas oficjalnego powitania.

Hansgrohe Polska zostało uhonorowane srebrną statuetką dla wicelidera sprzedaży marki Hansgrohe w koncernie w skali świata. Robert Kamiński podziękował oficjalnie swoim współpracownikom odpowiedzialnym za sieć dystrybucji marki Hansgrohe w Polsce i na ich ręce przekazał statuetkę za srebrny wynik. Podczas imprezy pokazana została nowa seria prac autorstwa Edgara Bąka – graficzna opowieść o wodzie płynącej przez Warszawę i związanych z nią legendach. Praca powstała w związku z przeprowadzką siedziby Hansgrohe do stolicy, gdzie będzie finalnie wyeksponowana.

Edgar Bąk_graficzna opowieść o wodzie

Gala 20-lecia była również okazją do zaanonsowania planów na 2017 rok. Hansgrohe będzie sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Bora-Hansgrohe, w której skład wchodzą m.in. Rafał Majka, Maciej Bodnar i Paweł Poljański. Zainaugurowana została również działalność Akademii Dagmary czyli autorskiego wideobloga prowadzonego przez Dagmarę Jakubczak we współpracy z marką Axor.

Tego wieczoru premierę miał spot telewizyjny firmujący kampanię reklamową firmy Hansgrohe pod hasłem „Meet the beauty of Water / Doświadcz piękna wody“. Spot reklamowy został zaprezentowany zgromadzonym w Pałacu Prymasowskim gościom oraz wemitowany w tym samym czasie po raz pierwszy w Niemczech, w kanale ARD. Wieczór uświetnił autorski program muzyczny Piotra Metza zaprezentowany tego wieczoru specjalnie dla gości Hansgrohe.

Więcej na: www.hansgrohe.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Piątka z architektem

Piątka z architektem

Warszawa | 12 kwietnia 2023

Architekci wnętrz prywatnie i zawodowo w cyklu wideorozmów. Można już oglądać!

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe

Skończona forma

TARNOWO PODGÓRNE | 20 kwietnia 2017

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe.

Axor Montreux. Perfekcyjny czar przeszłości

Axor Montreux

Warszawa | 23 stycznia 2017

Nowa propozycja klasycznych produktów do łazienki i kuchni.