Grynasz Studio dla Bizzarto. Kolekcja stworzona do relaksu

Nadchodzące targi Warsaw Home będą obfitowały w gorące premiery. Nowość zaprezentuje również marka Bizzarto, która nad nową kolekcją pracowała wraz z duetem Grynasz Studio (Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz).

Kolekcja Zen pozwala na nieograniczoną ilość kompozycji. Zaczniając od fotela i małej sofy, można ją rozbudować do wielofunkcyjnego mebla, który można następnie uzupełnić o rozkładany mechanizm relaksu, metalowe stoliki i organizery. Dzięki unoszonym zagłówkom, może być również wygodną bazą do wielogodzinnych maratonów filmowych, posłużyć jako homeofficowa strefa pracy, z praktycznym stolikiem i organizerem, lub być ulubionym meblem do relaksu i odpoczynku. Minimalistyczną, harmonijną bryłę mebli wzbogacono linearnym rysunkiem metalowych detali. Każdy element koresponduje ze sobą i tworzy opowieść o przedmiocie i jego użytkowniku.

– Harmonia, relaks, bycie tu i teraz, wygoda. Poszukując idealnej formy dla kolekcji Zen zainspirowaliśmy się japońską filozofią pracy nad przedmiotem, gdzie kształt jest ściśle związany z funkcją – mówią projektanci, Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz.

Premiera kolekcji odbędzie się podczas targów Warsaw Home & Contract w dniach 27-30 października (hala E – stoisko E4.01).

Bizzarto

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli i innych produktów, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Dbamy o siebie nawzajem

Dbamy o siebie nawzajem

Warszawa | 2 kwietnia 2023

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz zaprosili nas do swojego świata