Home Lab, czyli małe laboratorium kuchenne Marka Cecuły

Inspiracją do powstania tej kolekcji były przemysłowe formy laboratoryjne. Zestaw Home Lab projektu Marka Cecuły (Modus Design) to zbiór specyficznych naczyń, które swoim wyglądem i przystosowaniem tworzą małe laboratorium kuchenne.

Prostota form, bezpośrednia użytkowość oraz industrialna estetyka nadają kuchni atmosferę eksperymentowania a proces przygotowywania potraw zmienia się w laboratoryjne ćwiczenia kulinarne. W domowym menu coraz częściej pojawiają się dania powstałe nie tylko na bazie znanych receptur, ale także z własnego zasobu kreatywności i odważnych interpretacji z globalnej różnorodności,

Naczynia Home Lab: miseczki, miarki, menzurki, dzbanki, moździerz i tacka do marynaty, sprzyjają odkrywaniu nowych smaków, ale też świetnie uczestniczą w codziennym domowym życiu. Wykonane są z twardej porcelany, posiadają miarki dostosowane do odmierzania porcji i niestraszne są im kuchenki mikrofalowe ani zmywarki.

Zestaw Modus Design dostępny jest w opakowaniu prezentowym Home Lab Kit (12 elementów), Home Lab Mini (6 elementów) oraz jako indywidualne elementy.

Więcej na: www.modusdesign.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Ceramiczny rebel

Ceramiczny rebel

Warszawa | 25 lutego 2024

Arkadiusz Szwed łamie ceramiczne tabu i manifestuje buntownicze idee