Kosmiczne odbicia

Rodzinna manufaktura GieraDesign zaprezentowała ostatnio serię dekoracyjnych luster pokrytych wzorami wywodzącymi się z abstrakcyjnej sztuki op-artu, za których projekt odpowiada Studio Szpunar. Teraz do oferty marki dołączyły kolejne dwa projekty – Luna i Sign.

Zaprojektowane przez Aleksandrę Gierę awangardowe lustro Luna zostało zainspirowane wyglądem księżyca w różnych jego fazach i pozycjach na niebie. Ciemny środek i wydobywające się zza niego światło przywodzą na myśl zaćmienie, uchwycone w momencie oczekiwania na rozbłysk.

Tajemniczy blask wyłaniający się zza lustra Luna wprowadza do wnętrz niezwykły nastrój, dopełniając jednocześnie nieregularną formę zwierciadła. Dzięki opcji bezdotykowego regulatora jasności można kształtować natężenie światła.

Lustro dostępne jest w dwóch opcjach: Luna oraz Luna Demi − w tej drugiej wersji okrągły środek lustra składa się z dwóch części.

Druga nowość GieraDesign to lustro Sign, wykonane z kolorowych lustrzanych tafli i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Za projekt odpowiadały Aleksandra Giera i Wioletta Cielemęcka. Lustro dostępne jest w trzech opcjach: Inco, Temo oraz Avi.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Lustrzane dzieło sztuki

Mudu

Wilno | 27 września 2017

Zupełnie inne spojrzenie na lustro.