Poliform przy Mokotowskiej

Ukraińska firma Domio Home Interiors otworzyła w Warszawie showroom uznanej włoskiej marki Poliform. Salon mieści się przy ulicy Mokotowskiej 57, w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego zaprojektowanej przez Zygmunta Binduchowskiego.

Poliform posiada 110 sklepów monobrandowych w 90 krajach i produkuje wysokiej jakości, nowoczesne meble, kuchnie, szafy i rozwiązania wewnętrzne – tak naprawdę wszystko, czego potrzebujemy żeby wypełnić wnętrze domu lub hotelu.

Warszawska przestrzeń marki została zaprojektowana przez architektów zgodnie z filozofią słynnej firmy. Odwiedzający mogą tu odkryć selekcję najlepszych mebli, tkanin i akcesoriów Poliform.

– Cieszę się, że Domio dzieli to wydarzenie z naszymi specjalnymi gośćmi. Pani Gaia Spinelli, corporate manager Poliform spa, reprezentuje trzecie pokolenie firmy, a pan Stefano Binda, Europe area manager marki, sprawi, że nasze wieloletnie relacje będą jeszcze bliższe – powiedziała Julia Danilova, właścicielka salonu.

Marka pojawiła się w Warszawie dzięki staraniom międzynarodowego zespołu z udziałem Piotra Łucyana, właściciela pracowni Art’Up Interiors

– Miałem przyjemność współtworzyć tę przestrzeń z projektantami marki Poliform, na czele z Sereną Pettą. Łączyć ich klarowną wizję prezentacji mebli i dodatków z wymaganiami zabytkowej przestrzeni. Ponieważ lokal wymagał gruntownego remontu, działania kreacyjne ściśle splatały się z poważnymi wyzwaniami realizacyjnymi – zaznacza Piotr Łucyan.

Julia Danilova, właścicielka Domio Home Interiors.

Do Grupy Domio wchodzą m.in. Domio Home Interiors (przedstawiciel takich marek jak Loro Piana czy Poliform) oraz Domio Publishing Polska – firma, która od tego roku na podstawie umowy licencyjnej z Condé Nast ma wydawać na polskim rynku magazyn „Architectural Digest” („AD Polska”). Na Ukrainie Domio Publishing to wydawca takich tytułów jak „Elle”, „Harper’s Bazaar”, „Elle Decoration” i „Cosmopolitan”.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: